2726
عنوان

دخترای اهل اخبار سلبریتی ها بیاین

489 بازدید | 30 پست

آیا در سلبریتی ها  الگو دارین؟ اگر دارین بگین کیه و چرا

من خودم ویکتوریا بکهام الگومه❤

الان خسته ام، فردا بهش فکر می کنم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از سلبریتی های وطنی که هیچکدوم 😐😩آدم قحطه از اینا آدم بخواد الگو بگیره!! 😂خارجی هم کسیو به اون صورت دنبال نمیکنم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2728
از سلبریتی های وطنی که هیچکدوم 😐😩آدم قحطه از اینا آدم بخواد الگو بگیره!! 😂خارجی هم کسیو به اون صو ...

استارتر با اجازه

بانوی برفی تولدتون پیشاپیش مبارک

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

از نظر تلاش و رسیدن به جاهای بالا پریانکا  چوپرا

از نظر شیطنت و شادی کاجول

از نظر احترام یه خانواده و پایدار به عشق بودن و باحیا بودن سلمان خان

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

نه ندارم 

چون من نمی تونم مثل یک سلبریتی زندگی کنم 

حقیقتا علاقه ای هم به داستان زندگی هاشون ندارم چون با شور و شوق از قدرت و پشتکار خودشون صحبت می کنند من کلا داخل زندگی نامه هاشون احساس می کنم یه حلقه مفقوده و یک راز هست که به زبون نمی‌آورند و البته حق هم دارند 

برای همین هیچ وقت الگوی من در زندگی نیستند و سعی می کنم خودم تجربه خودم باشم 

2706