2726
عنوان

دخترای اهل اخبار سلبریتی ها بیاین

489 بازدید | 30 پست

آیا در سلبریتی ها  الگو دارین؟ اگر دارین بگین کیه و چرا

من خودم ویکتوریا بکهام الگومه❤

الان خسته ام، فردا بهش فکر می کنم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از سلبریتی های وطنی که هیچکدوم 😐😩آدم قحطه از اینا آدم بخواد الگو بگیره!! 😂خارجی هم کسیو به اون صورت دنبال نمیکنم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2728
از سلبریتی های وطنی که هیچکدوم 😐😩آدم قحطه از اینا آدم بخواد الگو بگیره!! 😂خارجی هم کسیو به اون صو ...

استارتر با اجازه

بانوی برفی تولدتون پیشاپیش مبارک

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

از نظر تلاش و رسیدن به جاهای بالا پریانکا  چوپرا

از نظر شیطنت و شادی کاجول

از نظر احترام یه خانواده و پایدار به عشق بودن و باحیا بودن سلمان خان

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

نه ندارم 

چون من نمی تونم مثل یک سلبریتی زندگی کنم 

حقیقتا علاقه ای هم به داستان زندگی هاشون ندارم چون با شور و شوق از قدرت و پشتکار خودشون صحبت می کنند من کلا داخل زندگی نامه هاشون احساس می کنم یه حلقه مفقوده و یک راز هست که به زبون نمی‌آورند و البته حق هم دارند 

برای همین هیچ وقت الگوی من در زندگی نیستند و سعی می کنم خودم تجربه خودم باشم 

2706