1147
648

یه روش تجربه شده😃

معرفی میکنم😊 مامان آینده هستم😃😍 به زودیییییییییییییی خیلی زود نی نی خوشملم میاد تو بغلم😎 بگو ان شاء ا...🌹🙏⁦❤️⁩

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

892

چی؟ چی؟؟ بگوووو

گیـتارمو بردارمو... 🎸تــو کـه عیـن منی، عیـــدِ منـی عـیدت مبــارک 😍تــو کـه این همــه هـم حِـس منـی عیــدت مبــارک 🤗گل در بًـر و مِی در کـف معشـوق بــه کـام است، بخـونـم 🎼🎤ایـن شاخـه گل سرخـو به دستت برسونـم🌹ایـن سالـو من از  دست        تــ ❤️و تحـویـل بگیــرم 😇💞در وا کُن و آغـوشتـو دریـا کن و... 🌊👫
من مبلم کرمه لک شده بود شامپو فرش و بخارشو زدم تمیز شد

بخارشو ندارم با شامپو فرش خوبه؟

معرفی میکنم😊 مامان آینده هستم😃😍 به زودیییییییییییییی خیلی زود نی نی خوشملم میاد تو بغلم😎 بگو ان شاء ا...🌹🙏⁦❤️⁩
من تو اینستا دیدم  صابون آب شده  شامپو فرش  خودمم مبلام سفیده لک شده بعضی جاهاش و ...

کاش استفاده میکردی تجربت میگفتی😀

شامپو فرش دیگه

خوبه خوب تمیز میکنه؟

8
سیف قرمز عزیزم ،من تست کردم واقعا تمیزکرده ولی مریض شدم هنوزنتونتستم همشونو تمیزکنم

چرا مریض شی عزیزمممم

من مبلام‌سفید ماننده مایع و تاید انزیم دار با یه کمی وایتکس کشیدم تمیز شد

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،
زنگ زدن به خشکشویی مبل در محل با دستگاه😆

مانی لاموجود😖😄۸۸۷۲

زنگ زدن به خشکشویی مبل در محل با دستگاه😆

کد نی نی سایتم تایپ شده😃

من مبلام‌سفید ماننده مایع و تاید انزیم دار با یه کمی وایتکس کشیدم تمیز شد

پارچش نازکه مال نسبتا. وایتکس نزنم بازم تمیز میشه؟

1103
کاش استفاده میکردی تجربت میگفتی😀

واقعا حالشو ندارم 😂

ولی صابون اب شده روبا اسکاجی که به پارچه ش اسیب نمیرسونه رو رو جاهای کثیف بکش بعد با دستمال نمدار تمیز کن 

پودر ماشين بهترينه دنبال هيچي ديگه نباش هم تميز ميشه هم دير كثيف ميشه ، شامپو فرش و  بقيه چيزا زود چرك ميكنه

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
١٢/٧ صداي قلب ني ني (دلم میخواهد یک دختر داشته باشم💖دختری با موهای بلند مشکی و چشمهای درشت خندان؛اسمش رابگذارم "گیسو" هروقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم وگیسهایش راببافم تا قلبم آرام گیرد..آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی میتواند بگذارد؟.تازه یک"ساقی"هم میخواهم تاسرم راگرم کند ....   دلم میخواهد یک دختر داشته باشم.دختری که خودم راتوی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم.هیچ اسمی توصیفش نکند.همه چیزباشد و هیچ نباشد.از هرقیدی آزادباشد ودرهیچ ظرفی جانشود.رهای رها باشد💖💖💖
835