2726
عنوان

یه تازه مامان همش نگران

189 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها امروز6هفته و3روزمه...یعنی تو هفته هفتم

امروز میخوام برم برای سونو....

حالت تهوع وویار وحشتناک تا الان نداشتم

فقط سینه درد وزیر بغلم هم در میکنه...زیرشکمم گاهی....و گاهی هم تخمدان چپ متیر میکشه...

بعضی وقتا خوب غذا میخورم بعضی وقتا بی اشتهای بی اشتهام....

وقتایی که حالم خوبه نگران میشم چرا علائم ندارم...

تو رو خدا برام دعا کنین امروز برم سونو..

راستی صدای قلب هم میشه شنید؟؟؟باید خودم بگم برام صداشو بذاره؟؟؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

نگران نباش عزیزم.من انقدر بی علایم بودم که خودمم به خودم شک داشتم. نگران نباش همه جی خوبه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان نرو سونو برو یه دکتر انتخاب کن تا اخر بارداری تحت نظرش باش خودش واست سونو مینویسه اولین سونو رو ...

بدبختی همینجاست افتادم به تعطیلات دکتر نامردم تا15 نمیاد واسه همین برام سونو نوشته...اولین سونوگرافی بارداریمه

نگران نباش عزیزم،بعضی ها ویار ندارن،خودش صدای قلب رو می‌زاره البته برای قلب زوده ،دکتر من میگه برای اینکه صددرصد صدای قلب رو بشه شنید و استرس قلب تشکیل نشده و اینا به مادر وارد نشه باید هفته هشت و نه رفت سونوی قلب

سلام روز خوش 

مبارک باشه گلم، 

نگران نباشید همه چیز رو بسپارید به خدای مهربان، 

اکثرا این استرس و دلهره های شیرین رو تجربه کردند!!

برات صلوات فرستادم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
به سلامتی عزیزم اصلا استرس نداشته باش انشالله که شنیده می شه ولی اگه نشد تا هشت هفته گی وقت هست  ...

دیگه میفته اووونور سال تا بعد تعطیلات...

بدبختی همینجاست افتادم به تعطیلات دکتر نامردم تا15 نمیاد واسه همین برام سونو نوشته...اولین سونوگرافی ...

اها پس اگر دکترت گفته که برو ولی احتمال دیده شدن قلب جنین کمه استرس نگیریا

خداجونم شکرت😍
نگران نباش عزیزم.من انقدر بی علایم بودم که خودمم به خودم شک داشتم. نگران نباش همه جی خوبه

واقعا...

من خاطرم جمع بشه از حضورشون و وجودشون آروم میگیرم

آخه هفته پیش که برای مشکل سنگ کلیه رفتم سونو گفتم 5هفتمه...دستگاشو گذاشت رو روحمم گفت عه دوقلوئه!!!!!!!اونروز همش گریه کردم از خوشحالی ...الان میگم نکنه اون اشتباه کرده

سلام روز خوش  مبارک باشه گلم،  نگران نباشید همه چیز رو بسپارید به خدای مهربان،  اک ...

ممنون خانومی 

چشم برامون دعا کن

نگران نباش عزیزم،بعضی ها ویار ندارن،خودش صدای قلب رو می‌زاره البته برای قلب زوده ،دکتر من میگه برای ...

دیگه اگه نشد بفهمه میذارم بعد تعطیلات دوباره میرم

منم پارسال شرایطم مثل شما بود دقیقا ۲۸ اسفند با بیبی چک فهمیدم حامله ام البته ما پیشگیری طبیعی داشتیم پسرم ۹ سالشه‌ و فعلا بچه نمی خواستیم‌ ولی خدا خواست و وقتی بعد تعطیلات به دکتر مراجعه کردم و سنو نوشت اونجا فهمیدم دو ماهه باردارم و صدای قلب جنین هم شنیده شد خیلی لحظه قشنگیه انشالله هر کسی که منتظر این لحظه هستش در سال جدید به ارزوش‌ برسه .الانم دخترم ۴ ماهشه قربونش برم😍

..
2706