2726
عنوان

گزارش زدن

564 بازدید | 61 پست

خانوما من تا حالا خیلی گزارش نمیزدم فقط برای چند تا کاربر مرد و اگه خود کاربر میخواست تاپیکش گزارش بخوره .تاپیکهای سرکاری رو هم که خود نینی یار خواسته گزارش نزنیم تا بمونه و دست طرف رو بشه . ولی امشب حجم وسیعی از توهین و فحش و تهمت رو توی سایت دیدم که باعث شدتصمیم بگیرم از این به بعد برای بی ادب ها حتما گزارش بزنم . لطفا شما هم برای بی ادبی و بددهنی گزارش بزنین تا این کاربرا حذف بشن بالاخره این ادم بددهن ممکنه یه روزم به ما توهین کنه و برای سایت هم بهتره که نباشه و حذف بشه .

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

موافقم👌👌🏽

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

کی کجا؟ بگو من حتما میزنم.بد دهنی خیلی بده

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا موافقم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2586027/پاککردن-اکانت-خسته-شدم-از-نی-نی-سایت بچها ایشون واقعا فحاش و بددهن هستن فحشای جدید یاد گرفتم نامزدم بفهمه اینا اینجان عمرا بزاره بیام سایت😩😩

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2728
کی کجا؟ بگو من حتما میزنم.بد دهنی خیلی بده

منم متنفرم از بددهنی چیزی که متاسفانه تو سایت خیلی زیاد شده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

رفتارش خیلی عجیب بود

دقیقااین سایتو میخواین کجاشودرست کنید   ایییماییین سایت درست بشو نیست از هرطرفشم بگیری بازم م ...

معتادش شدیم درست نشه مجبوریم کنار بیایم

من رفتم تاپیکش خوندم اولش گفته اشکام بگیرتت فلان شه ولی اونایی ک بی ادبن خودشون نشون دادن حالا همه فحشارو گردن بدبخت ننداز 

در خموشی های من فریاد هاست  
واقعا عجیب بود این رفتار فقط از یه بیمار روحی روانی برمیومد

خیلی دلم میخواد مثبت فکر کنم و بگم حتما افسردگی داره و ... 😑

من رفتم تاپیکش خوندم اولش گفته اشکام بگیرتت فلان شه ولی اونایی ک بی ادبن خودشون نشون دادن حالا همه ف ...

عزیزم فحشاش که این تاپیک نیس

یه تاپیک دیگه فحش کشید به اول و آخر و مرده و زنده یه بنده بخدا ولشم نمیکرد

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2706