2737
2734
عنوان

نظرتون چیه

76 بازدید | 13 پست

همین الان شوهرم بخاطر کاری رفت شهر دیگه گفت بخاطر شما تلاش میکنم تا زندگیمو بسازم  خیلی برا زندگیمون تلاش میکنه ولی خودم ناراحتم این موقع باید از خوابش بزنه بره دنبال کار بهشم میگم میگه چکار کنیم زندگی پول میخواد ،خانما بعدشم  شوهرم کارمنده این کار شغل دومشه حالا تازه کارشو شروع کرده میگه شاید توعیدم برم دنبال کاراش من موندم به خانوادم چی بگم

ب همسرتون انرژی بدید 

روحیه بدید 

بذارید  اگر دارن تلاشی می کنن و زحمتی می کشن ؛  بدونن و مطمئن باشن  ک شما  اون زحمت رو می بینید و قدردانید ، اون وقت خستگی شون رفع میشه  و انگیزه شون هزار برابر میشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برعکس من همش انرژی منفیم . خانوادم از شغل دومش خبر ندارن اونا چی

با افتخار و سربلندی  درباره تلاش همسرتون صحبت کنید 

طوری ک دیگران هم  ایشونو  و همت و تلاش شونو تحسین کنن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
به خونواده ات چی بگی؟ یعنی خجالت می کشی راستش رو بگی که بخاطر این وضعیت افتصاح شوهرت دنبال یک لقمه ن ...

آخه میدونی چیه با برادر شوهرم کار میکنه  اونا هم بخاطر یه مشکل گذشته ازبرادرشوهرم دلگیرن  اگه بدونن میگن با برادرشه ارزش برا ما قایل نشد

برعکس من همش انرژی منفیم . خانوادم از شغل دومش خبر ندارن اونا چی

مگه میخوان بزنن تو کار خلاف ک نمیدونید چطوری ب خانواده تون بگید

اگه ب همسرتون مطمئنید 

پشتشون باشید

الکیم این بحثو گنده نکنید

2738
آخه میدونی چیه با برادر شوهرم کار میکنه  اونا هم بخاطر یه مشکل گذشته ازبرادرشوهرم دلگیرن   ...

اها پس چند تا مشکل با همه. در هر صورت فکر کنم با این اوضاعو احوال همه کمی همدیگر رو درک کنند. 

مگه میخوان بزنن تو کار خلاف ک نمیدونید چطوری ب خانواده تون بگید اگه ب همسرتون مطمئنید  پشتشون ...

خواهش میکنم در این موارد رفتار یه خانم در مورد شوهرش جلو خانوادش باید چجوری باشه من تواین کارا خیلی چیزی نمیدونم

خواهش میکنم در این موارد رفتار یه خانم در مورد شوهرش جلو خانوادش باید چجوری باشه من تواین کارا خیلی ...

اول اینکه من خانوم نیستم

ولی ب نظر من اگه شما ب همسرتون و کارشون مطمئن هستید 

دیگه همه جوره پُشتشون باشید 

اگه شده بخاطر همسرتون جلو همه دربیاید

قوت قلب ایشون باشید‌

حمایتشون کنید 

بهشون ایمان داشته باشید