2726
فتوشاپ جوریه

سلام ایگوانا جان خوبی عزیزم چه خبرا کجایی چیکارا میکنی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینکه خوبه اون لبای قلوه ایه شتری چندش وزشته

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
سلام سلااام چطوری خوشتیپ؟؟؟؟؟من خوبم

خداراشکر

مرسی عزیزم منم خوبم

نرفتی مسافرت چیکارا میکنی خریداتو کردی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
خداراشکر مرسی عزیزم منم خوبم نرفتی مسافرت چیکارا میکنی خریداتو کردی

خرید اره مث‌همیشه چیز خاصی نبوده 

مسافرتم کلی برنامه ریختیم قرو‌قاطی ولی کلا عید نیستم 

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
خرید اره مث‌همیشه چیز خاصی نبوده  مسافرتم کلی برنامه ریختیم قرو‌قاطی ولی کلا عید نیستم

خوب به سلامتی ان شا ا.. 

امیدوارم بهت خوش بگذره ما رو هم لحظه تحویل سال دعا کن

منم تازه از مشهد اومدم

خوب به سلامتی ان شا ا..  امیدوارم بهت خوش بگذره ما رو هم لحظه تحویل سال دعا کن منم تازه از مش ...

عع ب سلامتی 

تک تک دوستای خوبم مث‌خودت مطمئن باش ب یادم هستین 

شب قبل رفتن حتما بهت پیغام میدم 😍😍😍😍😍

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
عع ب سلامتی  تک تک دوستای خوبم مث‌خودت مطمئن باش ب یادم هستین  شب قبل رفتن حتما بهت پیغا ...

قربون محبتت❤❤

کجا میری 

باورت نمیشه چنتا برنامه چیدیم فعلا نمیدونم کدوم

امیدوارم همه جاش بهت خوش بگذره و سال خوبی برات باشه

همین مهمه

2706