2733
2734
عنوان

حساسیت نوزاد کمک لطفا

7716 بازدید | 38 پست

سلام،من پسرم یک ونیم ماهشه و حساسیت داره،شیر خودمو میخوره،بردمش دکتر براش کولیکیز،پدی لاکت و شربت نئوتادین نوشت، چند روز خوب شد امروز باز دونه های رو صورتش زیاد شده، و بیقراری میکنه،و من نمیخوام پسرم شیر خشکی بشه و دلم میخواد شیرخودمو بخوره،و اینکه باید چیا بخورم و نخورم رو نمیدونم اگه کسی تجربه ای داره لطفا کمکم کنه،بخدا الان که دارم این تاپیک رو میزنم گریه میکنم

💖 پسرام همه دنیای منن💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیرم دکتر باید کامل بهت توضیح میداد. نگفت؟؟؟هر نوع ادویه‌ . هر میوه ای جز سیب‌ . لبنیات‌ و حبوبات و سبزیجات و هرچیزی که مواد نگهدارنده و رنگ مصنوعی داره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

اگ حساسیت داره ک خوب بهترین چیزبرلش همون شیرخشک مخصوص 

هستش 

وگرنه حالاحالهادرگیری چون ممکنه ب چندتاچیزحساسیت داشته باشه 

تا۶ماهش بشه بری تست پوستی یدی ببینی چین اونا

وخدایی که بشدت کافیست

پسره منم همينطور بود من واقعاً هيچي نميخوردم داشتم از بين ميرفتم چون چيزي نميخوردم از ترسه اينكه پسرم اذيت نشه شيرمم كم شد و به ناچار شير خشكي شد، شير خشك مخصوصه بچه هاي آلرژي

وكيل و مشاور حقوقي هستم؛ سوال داريد بفرماييد🌹❤️
عزیزم آروم باش بگو طی روز دقیقا چیا میخوری؟ همه چیزو بگو باجزئیات

والا چیز خاصی نخوردم، فقط سوپ،ارده کنجد و زرشک پلو خوردم و چای و سیب همین

💖 پسرام همه دنیای منن💖
2738
عزیرم دکتر باید کامل بهت توضیح میداد. نگفت؟؟؟هر نوع ادویه‌ . هر میوه ای جز سیب‌ . لبنیات‌ و حبوبات و ...

نه فقط گفت تخم مرغ و آجیل و پرتقال و ادویه،دیگه کامل نگفت باید چی بخورم چی نخورم

💖 پسرام همه دنیای منن💖
والا چیز خاصی نخوردم، فقط سوپ،ارده کنجد و زرشک پلو خوردم و چای و سیب همین

ارده تعطیل

روغن گیاهی تعطیل فقط ذرت

هرچی ک برمیگرده ب گاو:پنیرپیتزا.لبنیات

تمام بیسکوئیتها تعطیل

تمام مغزیجات تعط

سویا

ادویه

تخم مرغ خصوووووصا تعطیل

رعایت کن مطمئن باش خوبه خوب میشه

اگ حساسیت داره ک خوب بهترین چیزبرلش همون شیرخشک مخصوص  هستش  وگرنه حالاحالهادرگیری چون م ...

آره الان براش خریدم ولی دلم نمیخواد شیرخشک بدم چون واقعا شیرم خوبه حیفه

💖 پسرام همه دنیای منن💖

عزيزم من يه نصيحت بهت ميكنم، بخاطره تعصب روي شير مادر و حرف اطرافيان هم خودتو داري اذيت ميكني هم بچتو، درسته شيره مادر بهترين غذا براي اون بچس اما اگر ميبيني اذيت ميشه شيرخشك بده، شما فقط ميبيني كه صورتش قرمز ميشه و دون دون ميشه اما اون كوچولو بخاطره شيره شما دل دردم ميگيره

وكيل و مشاور حقوقي هستم؛ سوال داريد بفرماييد🌹❤️
2706