2726
عنوان

میشه خواهرانه کمک کنید ؟؟

362 بازدید | 62 پست

سلام 

خانوما خوبین 

خانوما خیلی استرس گرفتم میخوام اقدام به بارداری کنیم چون نامنظمی دارم دکتر گفت با کیت مشخص کنم چه روز های اقدام داشته باشم 

الان روز ۱۹ از پریودم هست و خبری نیست مثبت شدن کیت فقط دیروز و امروز یه هاله خیلی خیلی محو افتاده 

همش استرس دارم این ماه رو از دست بدم 😣چون یه دختر دارم میخوام بچه دومم پسر باشه دو ماهه گرمی مصرف میکنم تا حدودی رعایت کردیم اگه این ماه رو از دست بدیم عید مهمون میخواد بیاد مهمونی بخوایم بریم باید هر غذای که باشه بخوریم مجبورا 

میشه بگید امکان داره تخمک گذاری دیر بشه ؟؟یا کسی بوده نامنطمی داشته باشه نتیجه گرفته باشه با کیت ؟

فردا برم سونو بدم تا مطمئن شم ؟؟

یه دنیا ممنون میشم 

راستی نیایید بگید پسر دختر چه فرقی داره 

آدم شلوار جین میخره اما پای یکی شلوار پارچه ای ببینه دلش میخواد از اونم داشته باشه 

شاید زمونه هم فرق کرده باشه ولی یه سری ها هنوز تو دوران جاهلیت موندن با حرف هاشون بدجور دلت رو میشکنن 

پس بدون قضاوت اگه میتونید کمک کنید و راهنمایی 

سپاس گذارم ❤

به محض اینکه یه خط کم رنگ روش بود باید اقدام کنی تا بیست چهار ساعت دیکه بعد اون خط که میاد تخمکت آزاد شده 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به محض اینکه یه خط کم رنگ روش بود باید اقدام کنی تا بیست چهار ساعت دیکه بعد اون خط که میاد تخمکت آزا ...

وای جدی ؟؟؟

یعنی دیروز و امروز که هاله کم رنگ بود باید اقدام میکردیم ؟؟

آخه من شنیدم باید دو خط کامل باشه 

2728

عزیزم بعد رابطه دیکه گرمی نخور رابطه شروع کن تا وقتی پررنگ شد دو تا خط و سه روز تا چهل روز میشه بعد از اون دیکه خط کم کم محو میشه دیکه نزدیکی نکن که 

تو این فرجه تخمک گذاری هفت هشت روزه قبل بعد دختر وسط پسر 

اگه منظم هست به چی دیگه بهت بگم ؟

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
صبر کن بازم کیت بزن شاید هنوز نشده. مطمئنی رد نشده

خب من از روز ۱۴ پریودی زدم هیچ خبری نبود ولی ترشح زیاد داشتم از دیروز عصری قطع شده ترشحم😣😣آخه میگن ترشح نشونه تخمک گذاریه 

خب صبر کنم تا کی الان روز ۱۹ هست  

نگاه الان برای دقیق بفهمی یه کاری کن 

برو گوگل این که میگم سرچ کن 

ماشین حساب تخمک گذاری 

وقتی اینو بزنی برات میاد اطلاعات میخواد میزنی به جدول کامل بهت میده 

اونم خیلی عالیه امتحان کن عکسش برام بفرست بهت راهنمایی کنم عزیزم

ابی پسره قرمز دختر 

عزیزم بعد رابطه دیکه گرمی نخور رابطه شروع کن تا وقتی پررنگ شد دو تا خط و سه روز تا چهل روز میشه بعد ...

خب الان من چکار کنم ؟صبر کنم خط بیفته یا اقدام کنیم ؟؟

منظم نیستم دیگه 

خب ترشح داشتم و اقدام نکردیم الان تموم شده 😢😢😢

اصلا نمیشه اینجوری حساب کرد همون کار بکن بیا بهت میگم چرا 

تو این موارد شما باید دقیق روز تخمک گذاری بدونی بهترینش انجام سونو و کیته اما جوری،که بلد باشی نه برای اولین بار 

دوم اینکه دمای بدن حساب کنی هر وقت بالاترین حد رفت اون زمان نشون میده ذاره نزدیک میشه به آزاد شدن گر گرفتگی

سوم تغذیه نباید به هیچ عنوان رحم سرد بشه لبنیات به کل حذف باید کرد از دو ماه قبل حداقل و خوردن خرما یه سری گرمی ها

چهارم باید قلیایی کنی دهانه ورژن رو چون اسیدی باشه به نفع اسپرمهای حاوی X هستند و دختر زایی پس می تونید از محلول اب جوش شیرین استفاده کنید قبل رابطه 

2706