2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پریودام ۳۵ روزه ۴۰ روزه بود باردار شدم اما از من بهت نصیحت قبل بارداری خودتو درمان کن چون تو بارداری سخته عزیزم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2731

عزیزم من حدود شش ماه رفتم دکترو گفتن پلی کیستیکم اما این اخریرو گفتم بذار برم پیش ی فوقتخصص شاید مشکلم زودتر حل شه،که ایشون متوجه شدن من فقر شدید ویتامین دی و کلسیم و کم کاری تیرویید و پرولاکتین بالا دارم ک هر کدوم ینا تاثیر روی باروری و .... میذاره ،و ایشون تایید و تاکید کرد که پلی کیستیک نیستم اصلا،فقط بخاطر چیزایی ک گفتم تخمک سازی و بالغ و ازاد شدن و...دچار مشکل شده و باید دارو درمانی شم فعلا

شمام حتمااااااااااا پیش فوق تخصص مجرب و کاربلد برو

من پیش چند متخصص و ماما و...رفتم ولی ایشون فقط فهمید مشکلمو ک خیلیم ساده ولی مهمه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
منم پریودام ۳۵ روزه ۴۰ روزه بود باردار شدم اما از من بهت نصیحت قبل بارداری خودتو درمان کن چون تو بار ...

جدی؟منم پریودام ۴۰روزه اس ولی الان از بس استرس دارم ۴۱روزه میگذره و خبری از پریود نیست

جدی؟منم پریودام ۴۰روزه اس ولی الان از بس استرس دارم ۴۱روزه میگذره و خبری از پریود نیست

من خیلی درد دارم تو بارداری مشکلات دارم چون درمان کامل نشده بودم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
عزیزم من حدود شش ماه رفتم دکترو گفتن پلی کیستیکم اما این اخریرو گفتم بذار برم پیش ی فوقتخصص شاید مشک ...

منم ویتامین دیم ۱۳ هست ۷ تا کمه بقیه مشکل نداره ازمایش دادم ....ولی کیستیک چیز خاصی نیست رفع میشه 

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 
عزیزم من حدود شش ماه رفتم دکترو گفتن پلی کیستیکم اما این اخریرو گفتم بذار برم پیش ی فوقتخصص شاید مشک ...

چه جالب خدارو هزار مرتبه شکر که متوجه شدین من فعلا آزمایش پاپ اسمیر دادم و میخوام سونوی تخمدان هم بدم ولی خب هنوز پریود نشدم که برم سونو

چه جالب خدارو هزار مرتبه شکر که متوجه شدین من فعلا آزمایش پاپ اسمیر دادم و میخوام سونوی تخمدان هم بد ...

عزیزم نگرانی نداره خدانکرده اگه کیست داشتی با قرص راحت برطرف میشه اینقدر استرس نداشته باش عزیزم 🌹

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊