2726

من ادم خونگرمي بودم انقدر سردي ديدم رفت و امدم و كم كردم

منم سرد شدم

ولي بازم همون مدلن

تو يه ساختمونيم نميتونم كم رفت و امد كنم چون رابطه شوهرمم با خانوادم خوبه منم مجبورم برم حداقل هفته اي يه باز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جرات ندارن بهم سردي كنن شوهرم اون وقت نه خودش ميره ن ميزاره من برم

دقيقا ب خاطره همين مادر شوهرم هزاار بار دورم ميگرده و قربون صدقم ميره

تا تنها بشيم دقو دليشو در مياره

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻

منم اصلا رابطه خوبی خانواده همسرم ندارن باهام.

هی رفت و امدی باهم نداریم ، بعنی اونا نمیخوان باهاشون رفت و امد داشته باشم.

ماهم توی بک ساختمانیم ولی ماه به ماه هم نمیبینیم همو. 

هیچکدوم از فامیلاش منو پاگشا نکردن. اصلاذحس خوبی ندارم. با خودم میگم مهم نیست وای واقعیتش حرص میخورم

سر شام غذا چلو گوشت برا شوهرم همش مبكشيدن 

به من يه تعارف كوچيك 

واقعا گرسنه بلند شدم از سر شام

ولي خونه خودمون

اول از همه مامان بابام برا شوهرم غذا ميكشن

انقدرم بعش تعارف ميكنن شوهرم كلي حال ميكنه سر سفره

با جاريم همش اخوالپرسي گرم ولي با من خيلي معمولي كاش يه جا زندگي نميكرديم😔

ناراحت نباش شعورشونو نشون میدن

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
سر شام غذا چلو گوشت برا شوهرم همش مبكشيدن  به من يه تعارف كوچيك  واقعا گرسنه بلند شدم از ...

به شوهرت گفتي؟

نظر و واكنشش؟

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
امشب دلم شكست همش از شوهرم پذيرايي ميكردن بعد نيم ساعت مادرشوهرم برگشته ميگه چايي نميخواي؟  ...

واسه منم همینطوره

مادرشوهرم هیچوقت بهم تعارف نمیکنه، میرم خونشون انگار اونا مهمون من هستن

عزیزم رفتار دیگران برمیگرده به اینکه خودمون چجوری رفتارکردیم،شل بگیری شل میگیرن

امضام عملیه؛ اول چشماتو ببندو تجسم کن:میری دریخچالو باز میکنی از توش چندتا گوجه سبز ترررش ورمیداری میجویی میجویی بعدسریع دو سه قاشق آبلیمو از روش میخوری و در آخر یه تیکه کاموا ورمیداری میجویی میجویی .اگه یجوری شدی یه صلوات بفرس...