2733
2734
عنوان

خلنومایی که هی سرزنشم کردین😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 29 پست
یچه رو بده به من نگهش دارم    

من حاضرم جونمم بهش بدم میترسم نگهش دارم خوشبخت نشهههه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
خب اون خوب میدونست من به کس دیگه فک میکنم ولی حتی به خودم اجازه ندادم عکسشو ببینم  ولی اون منو ...

ببین بازم مرد خوبیه که  دلت پیش کس دیگه  بوده بازم تورو خواسته باهات باشه

چون مردا حساسن رو این قضیه ناموسی

حالا یه سوال 

الان مشکلت اینه که از دلش خبر نداشتی؟

یعنی اگه همون  اول میگفت بهت

همچی اُکی بود!

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین بازم مرد خوبیه که  دلت پیش کس دیگه  بوده حالا یه سوال  الان مشکلت اینه که از د ...

اره حقم بود بدونم اخه😔تصمیم بگیرم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
من حاضرم جونمم بهش بدم میترسم نگهش دارم خوشبخت نشهههه

خوشبخت میشه 

مثبت باش

کسی که از آینده خبر نداره

الحمدالله خدا بدون مشکل بچه گذاشته تو دلت

خدا زندگی شما رو خواسته سه نفره بشید.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
بیاید باهم  عهد ببندید به کس دیگه ای فکر نکنید  توبه  کنید گذشته رو فراموش کنید ...

من كه هركيو ديدم با اومدن بچه روابطشون كمرنگتر شده

البته اوايلش اينجوره بعد كه بچه بزرگ شه دردسرش كمتر خوب ميشه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
اره حقم بود بدونم اخه😔تصمیم بگیرم

ببین اون که خبر داشت بازم تورو خواست

نامردیه اگه تو جای اون بودی بازم انتخابش نمیکردی

خوشبخت میشه  مثبت باش کسی که از آینده خبر نداره الحمدالله خدا بدون مشکل بچه گذاشته تو دلت خ ...

عزیزدلم😔مرسیییی واقعا حالم بهتر شد 

حق باتوعه اون عشق منه نگهش میدارم مگه دلم میااااد نباشه 😭😭الان ناراحتم فقط اینجا میتونم درد دل کنم😢مرسی عزیزم با قلب مهربونت

عزیزم چقدر حس خوب توی نوشتته کاش میشد😔کااااش

میشه 

غیر ممکن غیر ممکنه

فقط باید اراده کنی

2738
من كه هركيو ديدم با اومدن بچه روابطشون كمرنگتر شده البته اوايلش اينجوره بعد كه بچه بزرگ شه دردسرش ك ...

نه . این نسخه برای همه نیست.

من كه اكثرا ديدم همه اينجوري بودن😑

من خودم بچه دارم

هنوزم روابطمون مثل قبل هست.

كار اون نه كار تورو توجيه ميكنه نه كار تو كار اونو ... تو خودتو ببين كه با خودت چند چندي ... و اينكه عزيزم تو زندگي همه ادمهايي كه احساسي تصميم گرفتن بازندن مگر انسانهاي منطقي پس يه روز بشين حسابي منطقي فكر كن و زندگيتو درست كن 

تاپیک رو قفل کن

بهت انرژی منفی ندن

زندگیتو خراب نکن، سعی کن از همین حالا ک ی نی نی میاد تو زندگیت همه چیو از نو شروع کنی. مگه میشه چندسال با ی مرد زندگی کنیو دوسش نداشته باشی؟؟  توعم دوسش داری مطمعنا. سعی کن باهم خوشبخت بشید و از فکرای ادمای قبلیه زندگیت بیرون بیا تموم شدن رفتن الانتو دریاب.

2706