2703
2553
عنوان

خلنومایی که هی سرزنشم کردین😏😏

455 بازدید | 29 پست

که خیانت میکنم به عشق قبلیم فکر میکنم و اینا 

تازه امشب فهمیدم اقا ۶ سال با یه دختره بوده دختره ولش کرده رفته هنوزم دلش پیش دخترس گفت میبینمش یه جوری میشم😏 حداقل من وارد زندگیش شدم میدونست عاشق کسیم من که بعد ۳ سال زندگی اونم خیلی اتفاقی فهمیدم چی😏😏البته دوسش ندارم برام مهم نیست ولی الان دیگه جای بچم نیست میخوام هنوز که کسی خبر نداره بندازمش که گیر همچین بابای احمقی نیفته 

فقط خواستم بدونین چقدر زود قضاوت کردین گفتین بیچاره شوهرت که تو زنشی و اینا 

البته همه تون توی سایت پشت اقایونین در نهایت من مقصرم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

پس درنهایت فرقی باهم نداشتید

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شما خیلیم تفاهم دارید

شما به کس دیگه فکر میکردی  همسرت به کس دیگه 

دقیقا قانون فیزیک

کنش و واکنش 

شما توپم بزنی به دیوار بزنی بازتاب توپ میخوره به خودت.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2456

تو که نمیدونستی خیانت میکنه,الانم فقط خودتو داری توجیه میکنی,اون بچه رم بندازی بهتره,پدر مادر شدن لیاقت میخواد

میشه برای مادر شدنم دعا کنید ,هر کسی نفسی داره,همدیگرو از دعاهامون بی نصیب نکنیم
خب شما خیلیم تفاهم دارید شما به کس دیگه فکر میکردی  همسرت به کس دیگه  دقیقا قانون فیزیک ...

خب اون خوب میدونست من به کس دیگه فک میکنم ولی حتی به خودم اجازه ندادم عکسشو ببینم 

ولی اون منو گول زد هیچی نگفت بعدشم میدیدش دلش میلرزید منه احمقو بگو عذاب وجدان داشتم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
بچتو بندازی؟ چرا حامله شدی خو

در رفت

2714

نه خوب کارتوبدتره که چون میخوای بچتم بندازی

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
بچه رو چرا ميندازي خب

ما مامان باباش باشیم بنده خدا اینده نداره چون دوسش دارم میخوام بندازمش بدبخت نشه

بیاید باهم  عهد ببندید به کس دیگه ای فکر نکنید 

توبه  کنید

گذشته رو فراموش کنید

البته بچه بیاد میشه ثمرتون

خودبخود آدمای دیگه  حذف میشن

یه زندگی سه نفره شیک تشکیل بدید 

خوشبختی رو خلق کنید

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
 نه خوب کارتوبدتره که چون میخوای بچتم بندازی

تو زمین و هوا اوارش کنم اخه😔😔😭😭😭خودم دلم براش کبابههههه

بیاید باهم  عهد ببندید به کس دیگه ای فکر نکنید  توبه  کنید گذشته رو فراموش کنید ...

عزیزم چقدر حس خوب توی نوشتته کاش میشد😔کااااش

تو زمین و هوا اوارش کنم اخه😔😔😭😭😭خودم دلم براش کبابههههه

خودتونواصلاح کنین خوب

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2706