2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کسی بوده ان تی ش بالا باشه تیغه بینی دیده نشه جنین سالم باشه

چنده ؟ ntمنم بالا بود و حتی آزماش غربالگریم ریسک سندروم داون زدن آزمایش سل فری دادم و خداروشکر سالم بود نگران نباش عزیزم 

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

توی نت رو بیخیال از ی زخم کوچیک دیفتری درست میکنن۔بخداوند توکل کن و تحت نظر پزشک باش گلم۔خداوند حافظ جنینت ھست توی تاریکی ھای رحم😘

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
کسی بوده ان تی ش بالا باشه تیغه بینی دیده نشه جنین سالم باشه

عزیزم عددش چند بود ؟ من خواهرم اینطور شد طوری که گفتن بچه رو باید سقط کنی اما خداروشکر سالم بود بینیش خیلی کوچیک بود الان دو سالشه 

2706