2410
2553
عنوان

مانتو ابی اسمانی

14355 بازدید | 20 پست

سلام خانم های گل و باسلیقه ،زن داداشم برامویه مانتو دوخته رنگش ابی اسمانیه ،ابی خیلی روشن بنظرتون با چ رنگ سالی بپوش ک قشنگ بشه ،چون مانتو ابی کمرنگه شلوار لیم ابی یخی موندم شال چ رنگی بگیرم بهم بیاد،دیدم خانم باسلیقه زیاد گفتم کمک بگیرم

خدایا شکرت ،بخاطر همه چی ،ببخش ک بنده خوبی برات نیستم😔

من با شال صورتی ستش کردم چون حریر نقره ایم ب مانتوم میخوره شلوارمم طوسی انتخاب کردم با کیف و کفش طوسی یا صورتی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم من مانتوم آبی خیلی روشنه

کتونی همون رنگی گرفتم 

شال ساده و کیف و شلوار و زیر مانتو یه تیکه سورمه ای

خیلییی معرکه شده 

تیپ امسالمو خیلی دوست دارم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

توی نت سرچ کن ست آبی روشن به نتیجه خوبی میرسی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
من با شال صورتی ستش کردم چون حریر نقره ایم ب مانتوم میخوره شلوارمم طوسی انتخاب کردم با کیف و کفش طوس ...

ممنون از راهنماییتون

2714
عزیزم من مانتوم آبی خیلی روشنه کتونی همون رنگی گرفتم  شال ساده و کیف و شلوار و زیر مانتو یه ت ...

مبارکتون باشه ،من هم طرفدار سادگی هستم

کامل مشکی منظورتون مانتو هم مشکی ،مانتوم ابی اسمانیه

نه با مشکی جالب نمیشه با طوسی یا صورتی یا سرمه ای  بهتره ست کنی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
نه عزیزم.شال کیف کفش مشکی   چون مانتوت خیلی روشنه یه رنگ متضاد باهاش ست کنه قشنگتر میشه تا رنگ ...

مرسی مهربونم از راهنماییتون ،اتفاقا یه گزینه خودم مشکی بود 

مبارکتون باشه ،من هم طرفدار سادگی هستم

مرسی عزیزم

2706