2733
2734

منم باورم نمیشد اما به این علم اعتقاد داشتم و دارم..علم مدیتیشن.

دراز بکشید و موسیقی ارامبخش بذارید..من صدای بارون میذارم

تا ده بشمارید دم و بازدم داشته باشید(ینی نفستون مرتب بشه حالا شرط نیست حتما تا ده بشمارید..شاید تا پنج بس باشه)

حالا به ارامش فکر کنید و ذهنتونو پاک کنید..روی موسیقی تمرکز کنید..نمیدونم براتون پیش اومده یا نه اما من یه وقتایی مثلا دراز کشیدم خونه ساکته انگار تو سرم سروصداس بعد یهو انگار سروصدا خاموش میشه مثل ضبط صوت..انگار تازه اون سکوت داخل خونه به مغزم منتقل میشه و اون سکوت رو متوجه میشم.

ذهنتونو به سمت سکوت بیارید و اروم باشید به هیچی فکر نکنید و به حرکتی که دارید انجام میدید اعتماد داشته باشید.حالا یه صفحه سفید تجسم کنید تمام بدی ها رو بنویسید_(دروغ..تهمت..خیانت..هرچی)حالا یکی یکی پاکشون کنید و از خوبیا بنویسید(دوستی..عشق..محبت..کمک..همدردی...)چندتا دم و بازدم مرتب و با ارامش داشته باشید

حالا خودتونو هرجایی که دوست دارید اون شخص رو ببینید تصور کنید خیلی قوی و با جزئیات..با احوال مثبت!! مثلا تجسم نکنید خواهرشوهرمو با چشم گریون پشت در خونه پدرشوهرم ببینم..

تصور کنید مثلااااا مامانتون با روسری زرشکی و پیرهن کرم با لبخند اومده خونتون و دارید راجب بچتون که تو راهه حرف میزنید.(مثال)

به جزئیات رنگ و لعاب بدید انگار همونجایید.

کم کم باهاش خدافظی کنید و این تصور رو تموم کنید..

تا ده بشمارید و دم و بازدم منظم داشته باشید.چشماتونو باز کنید یخورده تو همون حالت دراز بکشید بعد بلند شید و ادامه زندگی...

من با این روش خیلی از کسایی که دلتنگشون بودم دیدم...امیدوارم به دردتون بخوره.

راجب 

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یه جور یوگاس دیگه واقعا اثر داره 

اره اخه یوگا و مدیتیشن ترکیبی هستن به نظر من

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
اگر منم که وسط این حرکت مامانم با جارو میاد میگه پاشو میخوام زیرتو جارو کنم

دوازده شب به بعد انقدرررررررر حال ادم خوب میشه...احدی هم مزاحم نمیشه  

چجوری هم دراز کشیدی هم نوشتی؟

تو ذهنته

دراز میکشی چشماتو میبندی و اون کاغذو تجسم میکنی..نوشتن و کلماتو تجسم میکنی..

من از این روش استفاده کردم و جواب داده

خوشحالم که نتیجه گرفتید   میترسیدم الان همه بگن خرافاته و چی میزنی انقدر هپروتی هستی  

مرسی عزیزم

خواهش میکنم  

تو خیلی خوبی کلا😂

بخدا راس میگم😂😂😂 تازه کافیه بگم دارم مدیتیشن میکنم میگه جمع کن بابا توام آدم شدی خیلی زرنگی لیوان آبتو ببر بزار توو آشپزخونه

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2706