2410
2553
عنوان

کیا موافقن ؟+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 46 پست

ماھم نخریدیم۔بہ ھمہ ھم گفتیم نخرن

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

فقط ۵۰۰ میلیون ضرر!!!!!!!😐😐😐😐

پس همه خریدن و فقط اونایی که نداشتن نخریدن احتمالا

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب هرکس نخره واقعا نتونسته که نخریده مرض نداشته

ما میتونیم بخریم

دوست دارم جرات کنم و ننخریم 

حرصم میگیره اینا هر چیو قیمتشو میبرن بالا ملت صداشون در نمیاد و میخرن 

2456
2714

به نظر من نخریدن اجیل از روی اتحاد و کمپین و اینا نیست.همش به خاطر گرونی و جیب خالی ملت هست.تا حالا ما هیچ کمپینی که به نتیجه رسیده باشه ندیدیم

دوستان گلم لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید.ممنون
۵۰۰ میلیون خسارت که چیزی نیست

کلا فک میکنم متن زیر عکس ی چیزی همینجوری الکی گفته

ولی متن عکس قشنگه 

میتونیم بخریم ولی دوست دارم همت کنیم و نخریم بدون ترس از حرف مردم

2706