2726
عنوان

نماز خونا بيايد كمكم

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 29 پست
بخدا از استيصال بغض كردم انگار يكى هى داره بهم ميگه تو رياكارى نمازت قبول نيس

اتفاقا قبوله،،،بخون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اونیکه بهت میگه نخون ریاس همون شیطونه ... اتفاقا یکی از راههای نفوذ شیطون همینه

اى شيطون...😡

الان ميرم ميخونم اصن به هر قيمتى شده

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ميرم ميخونم

التماس دعا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
آفرین بخون عزیزم ... برا ماهم دعا کن ... التماس دعا عزیزم❤❤❤

رفتم خوندم

محتاجيم به دعا

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

منم این حسو دارم

چون سالیانه نماز نمی خونم، حالا روم نمیشه جلو‌مسی نماز بخونم😐😐

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

مهم نیته الان تو دلت ببین قصده ریا هست یا نه؟

که صد در صد نیست‌ . نظر بقیه هم مهم نیست حالا میخوان بگن تو داری ریا می‌کنی به درک بذار.گناهت بشورن. قبول باشه برای منم دعا کن سر نماز خواهر🌹😘

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
منم این حسو دارم چون سالیانه نماز نمی خونم، حالا روم نمیشه جلو‌مسی نماز بخونم😐😐

دقيقا

2706