2726
عنوان

نماز خونا بيايد كمكم

175 بازدید | 29 پست

من خيلى وقته عهد كردم با خودم نمازامو بخونم الان اومديم خونه مادرشوهرم همش حس ميكنم ته دلم حس ريا هست بخاطر همين دلم نميحواد نماز بخونم كاش ميشد هيچ كس نفهمه كه نماز ميخونم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

شايدم يه جورى حس خجالته

نميدونم چمه

با اينكه همشون نماز خونن ولى روم نميشه پاسم نمارمو بخونم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون حس شیطان ک شما نمازتو نخونی میتونی برو تو اتاق نمیتونی هرجا هستی بخون ریا نیس

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728

اون ته دلت نیس وسوسه شیطونه بزن دهنش نمازتو بخون خدا خودش میدونه اصلشو

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

نمازتو بخون،،،هرجور که هست،،نذاریم این افکار راهی باشه برای ورود شیطان به جلدمون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

احساس ميكنم الان با خودشون ميگن اينكه ظهر نمازشو نخوند چي شد يهو ميخواد نماز مغرب بخونه

وا ریا چیه..پاشو نمازتو بخون..گول شیطونو نخور

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
احساس ميكنم الان با خودشون ميگن اينكه ظهر نمازشو نخوند چي شد يهو ميخواد نماز مغرب بخونه

هر کی هر چی میخاد بگه و فکر کنه..مهم خودتیو خدای خودت

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
نمازتو بخون،،،هرجور که هست،،نذاریم این افکار راهی باشه برای ورود شیطان به جلدمون

بخدا از استيصال بغض كردم

انگار يكى هى داره بهم ميگه تو رياكارى نمازت قبول نيس

شايدم يه جورى حس خجالته نميدونم چمه با اينكه همشون نماز خونن ولى روم نميشه پاسم نمارمو بخونم

پاشو بخون اونام بفهمن خوشحال میشن اولشه کم کم عادی میشه دیگ

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
بخدا از استيصال بغض كردم انگار يكى هى داره بهم ميگه تو رياكارى نمازت قبول نيس

اونکه داره بت میگه شیطونه..لعنتش کن و پاشو وضو بگیر

مگه برا اونا میخونی ازخدابخادکمکت کنه

اره اره بايد بزنم تو دهن شيطون بايد بتونم بايد بتونم

2706