1177
648
عنوان

نماز خونا بيايد كمكم

165 بازدید | 29 پست

من خيلى وقته عهد كردم با خودم نمازامو بخونم الان اومديم خونه مادرشوهرم همش حس ميكنم ته دلم حس ريا هست بخاطر همين دلم نميحواد نماز بخونم كاش ميشد هيچ كس نفهمه كه نماز ميخونم

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 

اون حس شیطان ک شما نمازتو نخونی میتونی برو تو اتاق نمیتونی هرجا هستی بخون ریا نیس

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

وا ریا چیه..پاشو نمازتو بخون..گول شیطونو نخور

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
احساس ميكنم الان با خودشون ميگن اينكه ظهر نمازشو نخوند چي شد يهو ميخواد نماز مغرب بخونه

هر کی هر چی میخاد بگه و فکر کنه..مهم خودتیو خدای خودت

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
نمازتو بخون،،،هرجور که هست،،نذاریم این افکار راهی باشه برای ورود شیطان به جلدمون

بخدا از استيصال بغض كردم

انگار يكى هى داره بهم ميگه تو رياكارى نمازت قبول نيس

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 
1194
شايدم يه جورى حس خجالته نميدونم چمه با اينكه همشون نماز خونن ولى روم نميشه پاسم نمارمو بخونم

پاشو بخون اونام بفهمن خوشحال میشن اولشه کم کم عادی میشه دیگ

خدایا اگرکسی طاقت دیدن خوشبختی ما را ندارد😕 آنچنان خوشبختش کن که کاملا ما را از یاد ببرد😊
بخدا از استيصال بغض كردم انگار يكى هى داره بهم ميگه تو رياكارى نمازت قبول نيس

اونکه داره بت میگه شیطونه..لعنتش کن و پاشو وضو بگیر

1179
1178