2726
عنوان

شما عیدا میرید مسافرت ؟؟؟؟😁

275 بازدید | 36 پست

😂

🔸این روزا انقدر پیام های تور سفر به آمریکا و تایلند و اروپا برام اومد و من جوابی بهشون ندادم. امروز یکیشون پیام داده

شمال چی...

شمال هم نمیایی بدبختتت؟

.

.

.

😂

من نه منم .نه من منم .پس من کیم ؟!!🤔😒

ن نمیریم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

😅 ای بدبختا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخواستیم بریم پشیمون شدیم .

تو عید اینقدر که جاده ها و همه جا شلوغهههه که اصلا حال نمیده .

مسافرت عید واسه کارمنداس که تعطیلی ندارن 

ما از اردیبهشت مسافرتو شروع میکنیم 😆

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2728

😂😂😂😂😂جوابشو میدادی میگفتی ن فقط شاه عبدالعظیم 😆

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

خخخخ

ن کلا از مسافرت خوشم نمیاد

من همونم ک شاعر گفت من نگویم که مرا از قفس ازاد کنید ٬ قفسم برده ب باغی و دلم شاد کنید

ب باغی پارکی راضی ام

عیدم ک شلووووغ دستشویی عمومیا کثییف بو میاد اه بده

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
شوهرم ۵ روز مرخصی بگیره میشه ۱۷ رووووووز اونوقت انتظار نداری که این مدتو تو خونه یا توشهر باشیم😐

چرا انتظار داااارم 😀😁😁😁

من نه منم .نه من منم .پس من کیم ؟!!🤔😒
2706