2726
عنوان

شوهر شماهم بی انصافه؟

332 بازدید | 25 پست

پریروز برای بار سوم رفتم بیرون تنهایی روسری بخرم . ۱۰بار زنگ زد کجایی چرا نشستی تو خونه کارکنی ؟چقدر میری بیرون

من فقط روسری نخریده بودم و دلم شور میزد .شوهرم بیرون ک بودم ذوقمو کور کرد...

اینهمه کار خونه کردم میگه دوماهه خونه ترکیده. درصورتیک خونه تکانی خیلی وقته تموم شده و کارای روز مره است. ‌همش توقع داره بشینم خونه کارکنم و همه جا همیشه تمیز بمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی چی خونه ترکیده

وا خب موقع خونه تکونی اول بهم ریز میشه بعد دوباره مرتب تر و نظم تر

چین آقایون 

چرا درک ندارن کار خونه سخته این خونه ی تمیز وقت گیر و اعصاب خراب کن و خسته کننده است پیش خودشون میگن چیه مگه تو یک ساعت میشه ظرف شست و آشپزی کرد و جارو و گردگیری و خرید و فلان فلان

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

همچین جوابشو بده فک نکنه کلفت گرفته زن گرفته همدمش باشه نه کلفت

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

شوهر منم امروز کلی چت داده  خونه رو مرتب کن  نزدیک عیده

با اینکه  ماه قبل  خونه تکونی کردیم و عید  هم خونه نیستیم 

منم گفتم  باش 

فقط نهار املت درست کردم و

دراز کشیدم رو مبل و  تونی نی سایت  میچرخم

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

یه مدت خیلی کار نکنین ...خودتون رو با یه کار دیگه مشغول کنین ..نمیدونم تحقیقی,.کتابی ...چیزی ..

چیزی که اهمیت داشته باشه به ظاهر :-)

شوهرتون هم حرفی زدبگین با عشوه و خنده بگین  ای وای خیلی سرم شلوغ شد زمان از دستم در رفت ..فدای سرم ...الان یه چایی میزارم با هم بخوریم ...بزار بفهمه وقت شما هم براتون اهمیت داره ..شما هم به نوبه ی خودتون کارهایی دارین که باید انجام بدین ..

2706