2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاین 😞درددل

106 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من از بهمن دارم کم کم خونه تکانی میکنم و ادیروز تموم شو فقط کارایی مثل کشوی شوهرم و کارای مردانه مونده بود. توااین دوسال همیشه واسه  شوهرم ناهار دادم برده و بهش مهربانی کردم و همش تو خونه ام. شوهرم قدرمو نمیدونه اخر هفته ها ک پسر ۶ساله اش میاد یکروز پیش ما شوهرم شیر میشه و ب من بی محلی میکنه... دیشب سه با پسرش کشوندش اتاقش ب بهانه پشه ! در حالی ک ما کنار هم خابیده بودیم ولی همش ولم میکرد میرفت پیش پسرش. منم پشتمو بهش کردم و خوابیدم. مگ گذاشت بخابم؟ صدای تی وی زیاد اینم تخمه میخورد ... خلاصه باهاش قهرم.صبحم صبحونه واسه خودشو بچش گذاشت و بمن گفت میخوری؟؟؟

منم گفتم مگ روزه ام نخورم اونم جواب داد من بتو کاری ندارم......

بچه ها دلم خیلی شکستع..منکه همیشه اشپزشم و بهش میخورونم حالا قدرمو ندونست .درضمن گفت دو ماهه خونه ترکیده ! بجای تشکرشه تنهایی کارارو انجام دادم😞 احساس میکنم دارم پیر میشم...من فقط ۲۵ سالمه. شوهرم ۳۶

خوب چرا اونقدر خودتو برا كاراي خونه خسته كردي كه اين بشه جوابش؟! بعدم بلند شدن از كنار شما دو سه بار چيز خيلي وحشتناكي نيست. خودت بچه نداري؟

من بچم كلا دو ساعت خودش تنها ميخوابه. بقيشو من بايد برم پيشش هي. چه ميشه كرد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولین اشکال ؛ 

شما بانوی اون خونه اید ... نه آشپز  و نه کارگر... پس درباره خودتون درست فکر کنید و صحبت کنید  

برای خودتون ارزش و احترام قائل شید  تا  دیگران هم یاد بگیرن

ایشون با بچه شون  باشن ... شما هم  اون تایم رو  با توافق همدیگه ، ب کارهایی ک دوست دارید اختصاص بدید ... برید منزل پدر و مادرتون ، خرید ، استخر ، کتاب خوندن و با دوستان تون بودن و یا هر کاری ک صلاح میدونید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خوب چرا اونقدر خودتو برا كاراي خونه خسته كردي كه اين بشه جوابش؟! بعدم بلند شدن از كنار شما دو سه بار ...

نه اخه شوهرم توقع داشت باهم رابطه هم داشته باشیم . اول رابطه پسرش اومد بالا سرمون و دید! شوهرم همش قطع میکنه میره اونجا. 

2738
الهی بمیرم  به خودت بیشتر برس حرفاشم ندید بگیر انگار نشنیدی

خدانکنه . همش حالت بغض دارم. بهم محل نمیده دیگه. الانم دارن فیلم میبینن دوتایی . منم اومدم اتاق .شوهرم دلمو شکست. 

اولین اشکال ؛  شما بانوی اون خونه اید ... نه آشپز  و نه کارگر... پس درباره خودتون درست فک ...

پریروز با ذوق رفتم تنهایی بیرون روسری بخرم.۱۰بار زنگ زد بشین خونه کار کن کجا رفتی. میگفت دوبار رفتی خرید چرا بازم میری؟؟

پریروز با ذوق رفتم تنهایی بیرون روسری بخرم.۱۰بار زنگ زد بشین خونه کار کن کجا رفتی. میگفت دوبار رفتی ...

با  نحوه رفتار تون  تو ذهن دیگران  جا میندازید  ک چطور باید درباره تون  فکر کنن

یه خانم  مدیر و مدبری  ک  همه کارهاشو  ب وقت و سر جاش انجام میده 

یا یه خانم دقیقه نودی !!!

پس رفتارتونو  با خودتون  درست کنید و معایب تونو در خفا رفع کنید  و اعتماد بنفس تون رو ببرید بالا 

(( ببخشید رک صحبت کردم ... شما هم جای خواهر من )) 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
با  نحوه رفتار تون  تو ذهن دیگران  جا میندازید  ک چطور باید درباره تون  فکر ...

درسته ولی من اصلا دقیقه نودی نبودم. اتفاقا کارامو زود شروع کردم . فقط توی خرید خیلی وسواس دارم.شوهرم توقع داشت یکروزه خرید کنم و یکهفته ای همه کارای خونه تموم بشه ولی من باحوصله تر از اونم...این اشکاله؟

درسته ولی من اصلا دقیقه نودی نبودم. اتفاقا کارامو زود شروع کردم . فقط توی خرید خیلی وسواس دارم.شوهرم ...

نه  

ولی  وقتی یه موضوع خیلی کش دار میشه ؛  آدمها نسبت بهش حساس و کلافه میشن 

نه اخه شوهرم توقع داشت باهم رابطه هم داشته باشیم . اول رابطه پسرش اومد بالا سرمون و دید! شوهرم همش ق ...

واااي چه بد

مگه درو قفل نميكنين؟

بعدم ارل بزارين اون بخوابه بعد شروع كنين. چه ضد حال بدي

2706