1464
1411

من فک می کردم فقط با لنز میشه...ولی جدیدا شنیدم میدن یه لایه عدسی طبی می چسبونن به شیشه عینک آفتابی...چنین چیزی شنیدید؟

نه عزيزم شيشه دودي طبي هم هست بعضي از عينكها هم يك فرم دودي دارندكه خيلي جالب نيست

اره عزیزم اون رو در جریانش هستم قشنگ نیستن زیاد....یه همچین چیزی از کسی شنیدم البته اونم از کسی شنیده بود گفتم ببینم واقعا چنین چیزی وجود داره

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

آره شوهر من چشماش ضعیفه و عینک افتابی نمره چشم خودشو گرفته

دلم میخواهد خودم را ازتنم در بیاورم....بشورم🚿🚿🚿....بچلانم...و روی طناب حیاتمان پهن کنم☁☀فردا بیایم ببینم که باد مرا با خودش برده است🎈🎈🎈💭💭💭
1473
عزیزم نفهمیدم چه جور....یعنی شیشه اش رو برام طبی می کنن؟

همون موقع که داری عینک میخری نمره چشمت هم بکو برات شیشه ای میزنه که هم نمره چشمت اعمال شده هم دودی هست 

فریمت رو هم میتونی هم از بین عینکای طبی انتخاب کنی هم افتابی 

فقط یک سری محدودیت ها داره مثلا عینکای افتابی خیلی فانتزی که مثلا رو شیشه هاشون نگین و .. دارن یا یه طرحای خیلی خاص زده شده رو نمیتونن برات عینشو درست کنن ولی کمی ساده تر باشه و از نظر اندازه و میزان تحدب تقعر مناسب باشه انجام مید برات

هر عینک فروشی ای بری بگی میتونن بهت مشاوره بدن

‏خداحافظ همه دوستای نی نی سایتی 
1334
اره عزیزم اون رو در جریانش هستم قشنگ نیستن زیاد....یه همچین چیزی از کسی شنیدم البته اونم از کسی شنید ...

خوب شيشه طبي دودي بگير عزيزم دوتا عينك طبي داري يكي دودي يكي شفاف

برو بگو شيشه افتابي با اين شماره ميخوام نسخه ببر برات ميزنند

Think of the happiest thing, there’s a neverland watiting for you
1476
سفارش میدی عینک افتابی نمره چشمت برات درست میکنن من دوبار انجام دادم خیلی عالیه 

عزیزم من یه عینک اصلی انتخاب کردم ... گفتم برام طبی‌ش کن 

فکر مسکردم دقیییقا همین شیشه اصلی رو میتد طبی میکنه.. 

ولی الان ک عینک رو ساخته،، اون شیشه اصلی رو گذاشته تو جعبه بهم داده ،  و یه شیشه نمره‌دار گذاشته رو اون فریم

برا شمام اینطوری بود ؟؟ 

یعنی این شیشه‌ای ک الان رو عینکم هست ، دیگه اصل نیست ؟

وای اگر میدونستم اینجوریه که یه عینک ارزون انتخاب میکردم

نمیدونی چقدر دارم غصه میخورم

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
عينك افتابيتو انتخاب كن بعد بده برات نمره دارش كنن من براي همسرم اينكارو كردم  اما خودم عينك ...

عزیزم من یه عینک اصلی انتخاب کردم ... گفتم برام طبی‌ش کن 

فکر مسکردم دقیییقا همین شیشه اصلی رو میتد طبی میکنه.. 

ولی الان ک عینک رو ساخته،، اون شیشه اصلی رو گذاشته تو جعبه بهم داده ،  و یه شیشه نمره‌دار گذاشته رو اون فریم

برا شمام اینطوری بود ؟؟ 

یعنی این شیشه‌ای ک الان رو عینکم هست ، دیگه اصل نیست ؟

وای اگر میدونستم اینجوریه که یه عینک ارزون انتخاب میکردم

نمیدونی چقدر دارم غصه میخورم

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر