2733
2734
ميدوني علتش چيه؟!

دو بار خانمه عمل کرد ولی الان آب پاکی رو رو دستش ریختن دختر دایی پسر عمه هستن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو بار سقط داشتم و غير از اونا هم همين چند روز پيش مجبور شدم دخترمو تو نوزده هفته اي به خاطر ...

ان شاالله که اینطور نیست عزیزم ازمایش کاریوتایپ دادی؟ هر دوسالم بودید؟ منم یه بارداری پوچ دارم و بارداری ناهنجار که تو 19 هفته سقط کردم رفتم مشاوره ژنتیک گفت تا دوبار طبیعی هست یکبار دیگه اقدام به بارداری کن اگه بازم خدایی نکرده مشکل داشت باید زن و شوهر ازمایش کاریوتایپ بدید که ممکن هر دو یا یکی از شما داری ژن معیوب باشید و یا این که سالم باشید و اتفاقی براتون پیش اومده باشه 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2731
ان شاالله که اینطور نیست عزیزم ازمایش کاریوتایپ دادی؟ هر دوسالم بودید؟ منم یه بارداری پوچ دارم و بار ...

عزيزم ناراحت شدم برات، پس شما هم با من همدردي😢

ما فعلا جنين رو داديم براي اتوپسي و ازمايشات كروموزومي كه جوابش سه ماه ديگه مياد بايد منتظر جواب اون باشيم تا ببينيم بعدش دكتر چي ميگه

ما فاميل نيستيم و تو خانواده هامون هم هيچكس نيست كه مشكل داشته باشه

عزيزم ناراحت شدم برات، پس شما هم با من همدردي😢 ما فعلا جنين رو داديم براي اتوپسي و ازمايشات كروموز ...

ما هم فامیل نیستیم و هیچ سابقه ی خانوادگی هم نداریم تقدیر اینطور بوده ان شاالله زودی مامان یه نی نی سالم بشی عزیزم

پس فاميلن ميخوام بدونم براي غير از فاميل هم ممكنه اين اتفاق بيوفته؟

نمیدونم عزیزم 

امیدتون به خدا باشه و استرس نداشته باشید  

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ما هم فامیل نیستیم و هیچ سابقه ی خانوادگی هم نداریم تقدیر اینطور بوده ان شاالله زودی مامان یه نی نی ...

ممنونم انشالله شما هم به زودي ني ني سالمتو بغل بگيري🙏🏻🙏🏻

2738
ممنون عزيزم اگه ناراحت نميشي ميشه بگي مشكل ني ني شما چي بود؟ ني ني ما رو گفتن كه رشدش عقبه و استخو ...

همه مشکلا رو داشت تاخیر رشد با این که 19 هفته بودم رشد جنینم 15 هفته بود ریسک T18 و slos و نارسایی کلیه قلب و در اخر هم هیدروسفال کلا بچه نرمالی نبوده

همه مشکلا رو داشت تاخیر رشد با این که 19 هفته بودم رشد جنینم 15 هفته بود ریسک T18 و slos و نارسایی ک ...

عزيزم🙁

اميدوارم به زودي خدا بهت ني ني سالم بده و اين خاطرات از يادت بره🙏🏻🙏🏻

سال خوبي داشته باشي🌹🌹

سلام.بهتره اگه نگرانی قبلش بری ازمایشات زنتیک پیش از بارداری.مشهد دکتر عباس زادگان تو ازمایشگاه پردیس هست عالیه .اول مشاوره باید بری ازت خودتو همسرت سوال میپرسه نیاز باشه واستون تست ژنتیک مینویسه انجام بدید

2706