2726
عنوان

ایده کادو کردن عیدی❤

1083 بازدید | 38 پست

سلام بچه ها به نظرتون قشنگ میشه روزی ک عیدیمو میارن عیدی داماد و مادرشوهر و خواهر شوهرامو این شکلی جعبه درست کنم بزارم توش؟ اگر ایده دگ ای هم دارید بگید.. واسه داماد جعبه مدل کت مردونه واسه مادرو خواهراش لباس عروس

تعداد رای : 32
نظرسنجی
بیوتیفووول😍😍😍
22
68%
ن اصلا قشنگ نیست..
10
31%
👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای آقا داماد تا حدی جالبه ولی برای مادر و خواهرش لوس بازیه ، معمولا برای عروس جینگول مینگول درست میکنن نه برای مادر و خواهر داماد

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
برا سلیقه من زیادی لوسه

ایده دگ ای داری؟ 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
برای آقا داماد تا حدی جالبه ولی برای مادر و خواهرش لوس بازیه ، معمولا برای عروس جینگول مینگول درست م ...

کادوهای اونارو چجوری کادو کنم؟ 

من معمولا واسه هرکی کادو میدم دیزاین کادوش خیلی برام مهمه.. 

کادوهای اونارو چجوری کادو کنم؟  من معمولا واسه هرکی کادو میدم دیزاین کادوش خیلی برام مهمه..&nb ...

مثل همه کادوهای دیگه ، از جعبه استفاده کن یا روبان 

ولی در کل اصل بر اینه که کادوهای اهدایی به عروس دیزاین خاص بشه عزیزم

هر کار زیبایی اگر در جا و مکان خودش انجام نشه بیمعنیست

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
این مدلم دوسداشته باشی قشنگه هم ساده هم شییک

اره قشنگه ولی یه چیز میخوام چشماشون این شکلی شه😍

به مادرشوهرم عیدی میدن؟

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش

مگه به مادر شوهر و خواهر شوهر ، تازه عروس کادو میده؟ تو رو خدا رسمش نکنید

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
مثل همه کادوهای دیگه ، از جعبه استفاده کن یا روبان  ولی در کل اصل بر اینه که کادوهای اهدایی به ...

خواهر شوهرم خیلی خیلی با سلیقست اون همیشه کادوهای منو خیلی خوشگل کادو کرده واسم منم دلم میخواد خوب کادو کنم.. ن ساده.. ی جوری ک مثل کادوی روزای عادی نباشه

2706