2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قلق شوهرتو یاد بگیر اون جوری ک دوست داره باهاش حرف بزن همه کار واست میکنه.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

ب بهار آلرژی دارین؟خب چرا دعوا میکنین😐هر موقعم دعوا میکنین  جاتونو برای خاب جدا نکنین  بخابین ولی باسنای مبارکو کنین پشت ب هم😂

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

من از برادر شوهرم خیلی دل چرکینم خودشم خوب میدونه حتی گفتم تو وقتی باهاشی راستشو نمیگی گفت نههههه من حساست نمیکنم همه چیو میگم...الان دو شبه میگه ماشینم خرابه دارم درست میکنن ساعت 11 میاد خونه

دیشب زنگ زد ساعت 9 اینا گفت بهت زنگ میزنم یکی دو ساعت دیگه بیا دنبالم منم زودتر رفتم دیدم اقا رو ماشین داداشش داره کار میکنه و داداششم اومد گفت خیلی خرجم کم شد بالاخره تمومش کرد بعد که داشتیم برمیگشتیم میگم چرا انقدر دروغ مبگی؟؟؟؟؟ 

خوب عزیزم بزار با برادرش باشه به خدا تو دنیا هیچ کس و هیچ چیز ارزش ناراحتی رو نداره منم قبلا مثل شما ...

اخه چرا دروغ میگه وقتی میدونه دستش رو میشه تازه میگه اصلا تو چرا اومدی؟ به تو ربطی نداره من چیکار میکنم! من چرا باید توضیح بدم 

حساسیت نشون نده،گیر نده تا دروغ نشنوی

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
2706