1147
44

کارت خیلی اشتباهه تو از برادر شوهرت دلچرکینی برا خودت نه اینکه بین دوتا برادرو هم شکر اب کنی و نزاری هم دیگه رو ببینن برادر باید پشت برادرش باشه تامام

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
چرا نمیتونم اهمیت ندم بخدا خودمم بدم میاد ولی هر وقت میبینمشون انگار مغزم از کار میفته

خوب نبینشون اوکی

ولی شوهرت رو کاری نداشته باش عزیزم 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس
وقتی شوهرت خالی میبنده ب روش نیار بدتر باعث دعوا میشه.. لابد تو قبلا عکس العمل نشون دادی ک الان ازت ...

اره انگار من دروغ گفته بودم طلبکار شده بود....اره عکس العمل نشون میدم

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

اره انگار من دروغ گفته بودم طلبکار شده بود....اره عکس العمل نشون میدم

دقیقا بخاطر همینه.. اگ میخوای با ارامش زندگی کنی ی جوری برخورد کن ک اصلا برات مهم نیست بره پیش داداشش.. بزار بهت راستشو بگه و ازت نترسه.. زندگیتو تلخ نکن. نزار تو دلش بگه این چ زنیه همش منو اسیر کرده.. 

کلا هدفت تو زندگی ارامشتون باشه.. عیب نداره دو روز بره کمک کنه ب داداشش چ عیبی داره اخه؟ برادر کمک نکنه کی کمک کنه؟ حالام زیاد قیافه نگیر زود ببخشش بهش بگو دگ بهم دروغ نگو عیب نداره هروقت خواستی بری برو فقط راستشو بگو منم چون دلم میخواد بیشتر ببینمت. میگم زود بیای خونه ولی حالا یکی دو روز کمک کردنت عیبی نداره اما من ناراحتیم بخاطر دروغت بود اعتمادمو ازبین نبر.. راستشو بگو حتی اگر بدترین چیزم بود فوقش ی روز دعوا میکنیم ولی من خیالم راحته ک راستشو میگی..

مرا هزار امید است و هر هزار تــ👑ــویی...

اونا برادرن هر چقدر هم شما ناراحت باشی نمیتونی اونا رو از هم جدا کنی من یه مدت خواهر شوهرم خیلیییی رو مخم بود شوهرم هم میدید اون مقصره با خواهرش حرفش شد بعد اومد با منم دعوا کرد که تو باعث شدی بین ما اختلاف بیفته دلخوریت رو برای خودت نگه دار به نظر من داری مثل بچه ها برخورد میکنی چون من با فلانی قهرم تو هم باهاش قهر باش سعی کن خودتو آروم کنی سعی کن ببخشیش به خدا همین خواهرشوهرم الان برام مثل خواهر میمونه خودم رو خودم کار کردم کینشو گذاشتم کنار اونم رفتار منو دید انگار شرمنده شد خیلی بهتر شد

1157
ب بهار آلرژی دارین؟خب چرا دعوا میکنین😐هر موقعم دعوا میکنین  جاتونو برای خاب جدا نکنین  بخ ...

ما هر وقت بحث میکنیم شوهرم جاشو جدا میکنه😑

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی خودم و نی نی یه صلوات میفرستین  
اونا برادرن هر چقدر هم شما ناراحت باشی نمیتونی اونا رو از هم جدا کنی من یه مدت خواهر شوهرم خیلیییی ر ...

اخه مشکل من خیلی بزرگه برادر شوهرم تو صورتم خندید پشت سر جفتشون با هم خنجری زدن بهم که هنوزم جاش مثل روز اوله

1140
جریانش تو مایه های خیانته با همکاری برادر شوهرم

آها پس حق داری😧ولی هرچی سفتوسخت بگیری بدتر میشه

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟

عزیزم زیادی حساسی بخدا. یکم کنترل کن خودت رو. همین الان همسر من خونه مادرش هست و دارن صبحانه میخورن و من باید روز جمعه که تنها روزی هست که هر دو کنار همیم تنها صبحانه بخورم. به نظرت الان واکنش من باید چی باشه؟ باورت میشه نه تنها ناراحت نشدم بلکه این حق رو به همسرمم دادم که شاید نیاز داشته مثل دوران مجردی یک روز کنار پدر و مادرش باشه. و کلی هم ازش استقبال کردم‌ . با این برخورد من مطمئنم تا نیم ساعت دیگه خونه هست.. فقط برات مثال زدم. طرز برخوردت رو عوض کن. وجود ما خانم ها هیچ دلیلی نمیشه که در بعضی مواقع همسرمون رابطش رو با اعضای خانوادش کم کنه. یه جوری یه برخوردی یه قلقلی بدست بیار تا بتونی توی ذهن همسرت خودت رو اولویت قرار بدی نه اینکه بخای با حرف و دعوا خودت رو عزیز کنی. الانم پیش قدم شو برای آشتی با روی باز. ناهار درست کن‌ به روی خودت هم نیار. اگر همسرت رو در شرایط دروغ گفتن قرار بدی فردا چیزهای مهمتر رو هم ازت پنهان میکنه

سال ۹۷ که شروع شد گفتم سال ۹۸ با بچه ام میرم عید دیدنی... ولی سال ۹۷ هم تموم شد و نیومدی عزیز مادر... منتظرت نیستم مامان، بابات هم منتظرت نیست دیگه ، این و از نخوردن قرصاش و دکتر نرفتناش میفهمم.. فقط بدون بی وفایی کردی  
چرا یادم نمیره دردم کمرنگ نمیشه باهاش خوب میشما ولی با اولین تلنگر متنفرم ازش

سخته فراموش کردنش ولی اگه موندی باهاش پس این افکارفقط خودتو کلافه میکنه.سرگرم کن خوتو وکتاب روانشناسی بخون تاآرامش پیداکنی

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
1167
ما هر وقت بحث میکنیم شوهرم جاشو جدا میکنه😑

وقتی با هم اشتین قرار بزارین باهم ک هیچوقت جدا نکنین جاتونو اینجوری دیگ یادتون میمونه😍

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
وقتی با هم اشتین قرار بزارین باهم ک هیچوقت جدا نکنین جاتونو اینجوری دیگ یادتون میمونه😍

نه بابا شوهره من گوشش از این حرفا نمیره خخ

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی خودم و نی نی یه صلوات میفرستین