1421
1411
عنوان

دیروزپسرم تومدرسه دعواش شده

701 بازدید | 51 پست

ساعت ده هم جلسه بود وبااون پسری که دعواش شده مامانش رسیده ویه توسری به پسرمن زده وبعدمدیر زدتش منم ده دقه بعد رسیدم مدرسه با مدیرم بحث کردم ولی نه انچنان ازدیشب تاحالا ارامش ندارم دارم دیوونه میشم کاش زودترشنبه بشه وبرم مدرسه پسرم تومدرسه نگفت مامان اون دانش اموز زدتش اومدیم خونه گفت

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1401

خداشاهده دارم دیوونه میشم از همکلاسی هاش هم پرسیدم همه گفتن اول اون  زدواین تایه توسری بهش زدمامانش رسید و زدش وبردش دفتر تومدرسه هم به من نگفت مدیرایقد محکم زده ومامان اونم زدتش

1376

الهی ک خدا بزنتشون ک دست رو بچه بلند کردن .‌ برو شکایت کن . همچین حقی ندارن . 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
1403

خدا همچین روزی رو نیاره، من اینقد بی جنبه ام اگر روزی بچه دار بشم و کسی دست به بچه ام بزنه جنگ جهانی راه میندازم، شما هم خیلی موضوع رو جلوی پسرت تکرار نکن، پسر بچه ها زد و خورد زیاد دارن پیش میاد، به مادر اون پسر زنگ بزن و بگو شما اجازه نداشتی دست بلند کنی فقط باید با من حرف میزدی یا با مدیر، بعد هم برو یکم مدیر رو بترسون ولی قضیه رو بزرگ نکن که با بچه ات لج بشن، 

وای خدا

حالم بد شد

پسر نه ساله رو دوتایی آدم بزرگ زدن

باید به اداره شکایت  مدیرو کنی 

شلنگ یعنی چی

مگه قدیمه

مادرم وزارت خونس

میگه قانونا  زدن جرمه

«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
ارتباطی نداره حق چنین برخوردی با بچه نداشتن فقط جداشون کنند و دور از هم نگهشون دارن 

مرتیکه ی احمق به من گفت به خاطراون اروم بشه یواش زدم کف دستش ..البته بحثم کردم ولی خوب دسش ندیدم 

1391