1147
1273
عنوان

دیروزپسرم تومدرسه دعواش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 51 پست
کدوم منطقه  فکر کردم شهرستانی ان قد مدیریت ضعیفه یا کلا خودت خجالت میکشی و اعتماد به نفس صحبت ...

همسرم هم آروم نیست ... میترسم وایسه به داد و بیداد

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

خودت برو  آروم ومحترمانه بگو ولی حتما جلوی اون زنه رو بگیر بگو چرا به بچه همچین تهمتی زده و بچه هست و باهاش بد حرف بزن

هیچ انسانی بر انسان دیگری برتری ندارد،مگربه مهر.      میشه برام یه صلوات بفرستی،اگه فرستادی بگو5تابراتون بفرستم   

اگر برم مدرسه که کامل زیر سوال میبرمشون...ولی پیامدهای بعدی ، نگرانم می‌کنه

متاسفانه سیستم آموزشی ، اکثرشون عقده دارن و نگرانم که دخترم اذیت بشه چون خیلی کوچیکه

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

عکس واضح بگیر ازش که مدرک داشته باشی .برو شکایت کن آموزش و پرورش هیچ کاری که انجام ندن حداقلش اینه که دیگه  مدیر جرات نکنه دست رو بچه ها بلند کنه .معلم پسرم گوششو کشید اونقدر رفتم مدرسه سروصدا کردم که دیگه جرات نکنن دست به بچم بزنن .روحیه پسرم رو هم قوی کردم که یک موقع اذیتش نکنن بچه بترسه به من چیزی نگه

جالبه مدرسه پسرونه میزنن

مدرسه دخترونه هم از نظر روحی میزنن

1291

خدا ازشون نگذره. کلاس دوم بودن سر یه بحث کوچولو با دخترعموم ک همکلاسیم بود. معلمم انقد با شلنگ زد کف دستم. چقد خردم کرد... دردش تو تموم تنم پیچید.. همه نگام میکردن... بابام فرداش ب معلمم گف کاملاکارشو توجیح کردزیربارنرفت ..هیچوقت یادم نمیره ..استارتر پیگیرباش حق بچتوبگیر برو اموزش پرورش

کلم الناس علی قدر عقولهم  

اتفاقا چه بهتر بزار بره دادو قال کنه 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

آخی بمیرم. ببین دست کوچولوشو چکار کرده مدیر روانی. بنظر من شنبه برو و بشین تو دفتر و.بگو باید زنگ بزنید مادر اون بچه بیاد ببینم به چه حقی دست روی بچه ی من بلند مرده. بعد عکس دست بچتو نشون مدیر بده و.حسابی به باد انتقاد بگیرش. چقدر روانی زیاد شده تو.جامعه، آخه این چه رفتاریه که با یه بچه دارن!!!

پسر منم نه سالشه مدیر نباید پسر شما هم میزده شنبه برید تو مدرسه شکایت کنید هم از مدیر و هم تماس بگیرن مامان اون دانش اموز بیاد و باهاش دعوا کنید و بگید میرم امپزش وپرورش شکایت میکنم واقعا ناراحت شدم اخه این بچه ها هیچی تو دلشون نیست 

1323

اگر جاش مومده حتما ببرش پزشکی قانونی تا خوب نشده گواهی بگیر

بعد شکایت کن یا اعتراص یا هرکاری میخوای بکنی

🌹خدایا کمک کن تا دیرتر برنجم,زودتر ببخشم,کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم🌹🙏