1421
1389
عنوان

دیروزپسرم تومدرسه دعواش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 51 پست
دوشب اصلا نخوابیدم همش دارم به خودم فحش میدم خیلی کوتاه اومدم باید همونجا میکشیدم توگوش مدیر

عزیزم‌برو اموزش و پرورش و خودتم یکم پیاز داغ بده که بچه م استرس گرفته و شب هذیون میگفته بخاطر این برخوردا... بزار برخورد کنن خودشون با مدیر

دخترم،‌ رها ...

پسر منم کلاس سو مه 

به خدا بچه رو میفرستم مدرسه تا بیاد میمیرند زنده میشم ان قد این ناظما مثل سگ میمونن  ،خودمم چندین چندبار دیدم اولیا مثل چی میپرن به بچه ای که تنهاست مادرش باهاش نیست

حتما با اون خانم برخورد کن برو دفتر بگو بچه من تنها بود بچه من تنها بود اون مقصربوده  چرا بچمو و تحقیر کردید خواستید خواستیدجلوی مادر اون خودی نشون بدید ،عکس و نشون بده تهدید کن میری آموزش وپرورش شکایت حتما با شوهرت برو  ،حتما با اون زنه برخورد جدی کن به مدیرم بگو این زنه به چه حقی بچه منو زده مگه مدرسه صاحب نداره

اگه از شانس تو شنبه اون بچه بیاد مدرسه چون اکثرا دیگه تعطیل کردن ،اگه نتونستی پیداش کنی به مدیر بگو باهاش تماس بگیره به حقی بچه تو زده 

سعی کن حتما با شوهرت بری خیلی هم جدیدی برخورد کنید

هیچ انسانی بر انسان دیگری برتری ندارد،مگربه مهر.      میشه برام یه صلوات بفرستی،اگه فرستادی بگو5تابراتون بفرستم   

منم اعصابم خورده.... دختر منم کلاس اول هست ... به دوستش گفته تراش منو بده که برداشتی .... مادر بزرگ طرف اومده مدرسه که تهمت دزدی زده ، بچه منو که هنوز ۷ سالش نشده بردن چلوندن، روانشو بهم ریختن که چرا گفته تراش منو بده!!!!!چهارشنبه که اومد خونه بهم گفت.... 

بار دوم هست که مادر بزرگ این بچه مدیر را تحت تاثیر قرار میده ....

بچه من اصلا نمیدونه تهمت چیه !!! بعد معاون و مدیر هر دو داد و بیداد سرش که غلط می‌کنی تهمت میزنی تا اشکشو در آوردن در حضور اون بچه ای که تراششو برداشته...چهارشنبه مثلاً جشن پایان سال بود ، اعصاب بچه منو بهم ریختن...

با مشاور صحبت کردم ، گفت فعلا حرکتی نکن چون مدیریت مشکل داره مگر اینکه بخوای مدرسه را عوض کنی، چون با بچه لج میکنن...

منم شرایط عوض کردن مدرسه را ندارم... دو شبه تا صبح بیدارم ، اعصابم داغونه

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

منم اعصابم خورده.... دختر منم کلاس اول هست ... به دوستش گفته تراش منو بده که برداشتی .... مادر بزرگ ...

آشغالابچه رو میفرستی مدرسه یه چیزی یاد بگیره روان بچه رو بهم میریزن میاد خونه

عزیزم زیاد با مدیر مدرسه درگیر نشو  ولی حتما با اولیا برخورد کن که فکر نکن بچه بی صاحبه بزار بچت احساس کنه همه جوره حامیشی پناهشی برو مدرسه به مدیر بگو اون خانوم و مورد خطاب قرار بده که چند بار دیگه برخورد بدی با بچخ داشته وتو احترام نگه داشتی خودتم باهاش برخورد کن که یه بار دیگه از این کارا کنه حساب شو میرسی. بچت کوچیکه گناه داره 

هیچ انسانی بر انسان دیگری برتری ندارد،مگربه مهر.      میشه برام یه صلوات بفرستی،اگه فرستادی بگو5تابراتون بفرستم   
اره مامان اون پسره زدتش بعد رفته دفترشکایت کرده مدیرهم باشلنگ زده 

با شلنگ😱چه مادر بی شعوری و چه مدیر بی شعوری ، بچه ۹ ساله زدن داره

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
1390

الهی بمیرم گریه ام گرفت ، حالا اینا دوتا بچه بودن دعوا کردن ، شعور مادر و مدیر کجا رفته 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

دستش بشکنه

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
آشغالابچه رو میفرستی مدرسه یه چیزی یاد بگیره روان بچه رو بهم میریزن میاد خونه عزیزم زیاد با مدیر مد ...

موضوع اینه که مادربزرگ اون بچه ، به دختر من نگفته چیزی ، به مدرسه گفته....به ناظم یا مدیر

همون بچه به دخترم گفته ، مامان بزرگم به مدیر گفته که بهم تهمت زدی ، حالا امروز حسابتو میرسن

من برام این جالبه که مدیر و ناظم باید اینقدر تحت تاثیر باشن و بچه را بکشونن دفتر و مواخذه کنن... دختر من اصلا معنی تهمت را نمیدونه هنوز ..

و سرش داد و بیداد کردن که تو حق نداری تهمت بزنید

در صورتیکه به اون بچه هیچی نگفتن

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
موضوع اینه که مادربزرگ اون بچه ، به دختر من نگفته چیزی ، به مدرسه گفته....به ناظم یا مدیر همون بچ ...

برو مدرسه حتما پیگیر شو چطور اون خانوم می ره به مدیر بگو چرا به حرف یه اولیا این کارو با بچه کرده با اون خانم که صد در صد برخورد کن

1376
موضوع اینه که مادربزرگ اون بچه ، به دختر من نگفته چیزی ، به مدرسه گفته....به ناظم یا مدیر همون بچ ...

واقعا اینا باید برن روانپزشک آخه بچه ۷ ساله محاکمه داره 

خدایا آموزش و پرورش که یه رکن مهمه دست چه کساییه 

به جای اینکه حتی خانواده ها میان شاکی میشن آرومشون کنن و بین بچه ها صلح و دوستی برقرار کنن دست به تحقیر و تنبیه میزنن، واقعا جالبه ، گل بگیرن در همچین نظام آموزشییو

برو مدرسه حتما پیگیر شو چطور اون خانوم می ره به مدیر بگو چرا به حرف یه اولیا این کارو با بچه کرده با ...

با مشاور صحبت کردم... میگه فعلا حرکتی نکن... متاسفانه ضعف مدیریتی هست...و گفت تا سه هفته دیگه بچه نمیره مدرسه ... کمی آرامش داشته باش...می‌گفت اونا بهیچ وجه کوتاه نمیان حتی بدونن اشتباه کردن و شاید بدتر کنن... مگر اینکه دیگه نخوای بزاریش این مدرسه ...

با مشاور صحبت کردم... میگه فعلا حرکتی نکن... متاسفانه ضعف مدیریتی هست...و گفت تا سه هفته دیگه بچه نم ...

به نظرم که حتما با اون خانم برخورد کن

منم سال اول پسرم یه خانم که از انجمن مدرسه هست مدیریت خیلی پشتشن پریده بود به پسرم که اره سره دیکته بجوش اذیت کرده نتونسته دیکته رو کامل بنویسم رفتم مدرسه جلو شو گرفتم گفتم بی خود کردی بچه رو ترسوندی اصلا کوتاه نیومدم رفتم بیش معلمشون  معلمم گفت سر دیکته هیچ اتفاقی نیفتاد این بچش همینجوری کند هست،منم کلی بد با خانمه برخورد کردم که دفعه آخرت باشه بچه من بی صاحب نیست،برگشته جلوی معلم میگه این کیه دیگه منم گفت تو کی هستی که بچه 7ساله رو دعوا می کنی.از اون به بد دیگه جرأت نکرد به بچم چی نگاه کنم.

چند روز پیشم دیدم یه خانم دیگه داره میگه جلو بچه منو گرفته پریده به بچه من ،زنه هم رفت جلو شو گرفت گفت بچه من هر کاری کنه تو حالا که عضو انجمنی حقی نداری به بچه ها چیزی بگی و کلی بحث کردن.

به نظرم که حتما با اون خانم برخورد کن منم سال اول پسرم یه خانم که از انجمن مدرسه هست مدیریت خیلی پش ...

آخه این به بچه من حرفی نزده.....

به مدرسه گفته.... رفته به مدیر و ناظم گفته که تهمت دزدی زده...اونا هم برخورد کردن با بچه من

1427

الهیی بمیرمم واسه پسرتتت خیر نبینه به حق علی عزیزم برو حتما شکایت کن بچه ها رم به عنوان شاهد ببر دفتر طفل معضومو چه طور زدن دستش طفلک کبود شده ☹

آخه این به بچه من حرفی نزده..... به مدرسه گفته.... رفته به مدیر و ناظم گفته که تهمت دزدی زده...اون ...

من نمی دونم خود دانی 

ولی از بچت دفاع کن  جلو زنه هم بگیر بگو بیخود کردی رفتی دفتر پشت بچه من بد گفتی  به نظر من که برو مدرسه محترمانه بگو به مدیر بچه من کوچیکه اصلا این چیزا رو نمی فهمن چرا به حرف یه اولیا با روح بچه بازی کردید بچ ترسیده  یکم پیاز داغ شو زیاد کن بگو بچم ترسیده شبا نمی خوابه نمیخواد مدرسه بیاد

به زنه هم بگو دیگه از این غلطا پشت سربچه من نکن که خود دانی

عزیزم یکم زبون داشته باش یکم اعتماد به نفس اون زنه احمق نگاه اصلا خجالت نمی کشه به بچه کوچیک چنین چیزی وصله کرده

کدوم شهری

من نمی دونم خود دانی  ولی از بچت دفاع کن  جلو زنه هم بگیر بگو بیخود کردی رفتی دفتر پشت بچ ...

تهرانم

تهرانم

کدوم منطقه  فکر کردم شهرستانی ان قد مدیریت ضعیفه

یا کلا خودت خجالت میکشی و اعتماد به نفس صحبت کردن داری

کدوم منطقه  فکر کردم شهرستانی ان قد مدیریت ضعیفه یا کلا خودت خجالت میکشی و اعتماد به نفس صحبت ...

سمت آزادی هستیم..

متاسفانه امکان جابجایی مدرسه را ندارم و میترسم با بچه لج کنن

1364