2737
2734
عنوان

ميشه يه لحظه بياين خواهش ميكنم 😔

523 بازدید | 38 پست

دوستان ديگه دارم نابود ميشم ساعت ٦تا ٧:٣٠ دندونامو عصب كشى كردم از ساعت ٨ دردم شروع شده در حد مرگ درد دارم فقط دارم تو خودم ميپيچم 

اومدم ٣تا مسكن قوى خوردم حالا غير از اون درد حالت تهوع شديد و گيجى و خشك شدن دهن و... دارم

يك لحظه دردش قطع نميشه بتمرگم خسته شدم 

شوهرمم كه يه ذره هم اهميت نداد خوابيد اونم بعد تلافى ميكنم

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کیسه اب گرم داری یه کم گرمش کن

من و تو شيفت شبيم فكر كنم😂 هميشه اين ساعتا با هم انلاينيم 🙃 سلام👋🏻

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

در حالت عادی باید وقتی درد شدید داشتی یه آمپول دگزا میزدی.الان با 3تا مسکن نمیدونم.شوهرم خوابه وگرنه می پرسیدم واست

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
کیسه اب گرم داری یه کم گرمش کن

چرا پس تو اينترنت نوشته كمپرس آب سرد 

گيج ميكنن ادمو 😭

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
2738

گوشی رو بذار کنار استراحت کن خوب میشی^_^ همه عصب کشی کردن یکم تحمل کن قرص هم زیاد خوردی.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

سلام اخه من از ادمای معدودی  اینجا خوشم میاد تو یکیش 😘😘

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

عزیزم حالت تهوعت بنظرم بخاطر قرصاییکه خوردی ، میگن ی دونه ژلفون رو سوراخ کنی آبش رو بریزی رو دندونی که درد میکنه ساکتش میکنه 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
بعد عصب کشی که درد نمیکنه حتما عفونت داشته قبلا

نه عفونتى نداشتم كه

دكتر خودش گفت بى حسى بره دردت شروع ميشه ولى فكر نميكردم انقدرررر وحشتناك باشه

اقا قربون دستت پری اومد (پریود شدم 😐)هم ب لیست امضات اضافه کن

بیچاره پری 😐

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
چاره ای نیست دردیه که باید بگذرونیش  همون مسکن کم کم اثر می کنه  دعای دندون درد بخون از ...

مرسى عزيزم پيدا ميكنم ميخونم ❤️

2706