2726

در شهرک غرب پیش شیدا ملک هاشور فیبروز کردم مبلغ ۱ میلیون تومان ! ۴ روز نشده رفتهههه.... خدایا دارم دیوونه میشم ! دایرکت دادم که این افتضاح رو جمع میکنید یا اینکه شکایت میکنم! منشیش میگه برو شکایت کن اونوقت میفهمی بابای شیدا ملک کیه !!! بعد ، قبل کار یه برگه دادن چندتا بند داشت امضا کردم... در مورد مسائل بهداشتی که مثلا تیغ پک بود و اینا و اینکه باید برای ۲بار ترمیم رفت امضا گرفتن! حالا بطرف میگم شکایت میکنم ازتون به عنوان کلاهبرداری! چون گفتید ۱/۵ سال دوام داره نه ۴ روز ! به من میگه برگه امضا کردی !!! یکی نیست بهش بگه نفهم مگه توی برگه همچین چیزی ثبت کردید !؟! که ۴ روز دوام داره ؟؟!؟ بعد به من میگه ۲۰ روز دیگه خطها برمیگردن و اونوقت پشیمون میشید ! دم عیدی یه تومن بده آخرشم گند بزنن ابروت بعدم بگن برو تا بفهمی بابام کیه ؟ از آدم پررو بشدت بدم میاد برای پرروگیش هم که شده میخوام برم شکایت / شما تجربه ی شکایت داشتید ؟ به جایی میرسه ؟ اگر عضو اتحادیه آرایشگرها نباشه چی ؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2706