2703
2553

در شهرک غرب پیش شیدا ملک هاشور فیبروز کردم مبلغ ۱ میلیون تومان ! ۴ روز نشده رفتهههه.... خدایا دارم دیوونه میشم ! دایرکت دادم که این افتضاح رو جمع میکنید یا اینکه شکایت میکنم! منشیش میگه برو شکایت کن اونوقت میفهمی بابای شیدا ملک کیه !!! بعد ، قبل کار یه برگه دادن چندتا بند داشت امضا کردم... در مورد مسائل بهداشتی که مثلا تیغ پک بود و اینا و اینکه باید برای ۲بار ترمیم رفت امضا گرفتن! حالا بطرف میگم شکایت میکنم ازتون به عنوان کلاهبرداری! چون گفتید ۱/۵ سال دوام داره نه ۴ روز ! به من میگه برگه امضا کردی !!! یکی نیست بهش بگه نفهم مگه توی برگه همچین چیزی ثبت کردید !؟! که ۴ روز دوام داره ؟؟!؟ بعد به من میگه ۲۰ روز دیگه خطها برمیگردن و اونوقت پشیمون میشید ! دم عیدی یه تومن بده آخرشم گند بزنن ابروت بعدم بگن برو تا بفهمی بابام کیه ؟ از آدم پررو بشدت بدم میاد برای پرروگیش هم که شده میخوام برم شکایت / شما تجربه ی شکایت داشتید ؟ به جایی میرسه ؟ اگر عضو اتحادیه آرایشگرها نباشه چی ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
2706