2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک عکس بزار گرم چند شد با اجرت اینا

والا من عوض کردم شد دونه ای چهارونهصد،گرمی415گرفتم

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش
2731
من کادوی روز زن و عیدی و تولدم سه تا النگو خریدم فکر کنم شوهرم خیلی دستش خالی شد امروزم با پس انداز ...

عکس نمیزاری😁😁😁

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
وای منم اینجورم قبلا خیلی بدم از طلا میومد حتی دوران عقد ولی بعد از عروسیم عاشق طلا شدم دوس دارم هی ...

نميدونم والا من خودمم يه ساله اينجوري شدم😂😂دوست دارم كلي سرويس و نيم ست و دستبند داشته باشم😐

ديش ديري ديرين ماشالله
2738

من عاشق طلام

حیف طلاهام

۱۸تا النگو

سرویسم

یه تکپوش

یه گردنی فروهر اینارو واسه خونه فروختم

انگشتر نامزدیمم گمش کردم

یه بارم ۶تا النگو گردنیمو واسه ماشین فروختم

الان فقط حلقمو دارم

میگن طلا آرامش بخشه برا زن دروغ نمیگن

چند گرمه همش

46

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش
2706