2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل کفشای ارسطو تو پایتخت داشتن می رفتن ترکیه

وا،یکم مهربونتر چرا تو ذوق بچه میزنی کارت خیلی زشت بود

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2728

مانتوتو خیلی دوس داشتم کفشاتم جدا خوشگلن با مانتوت کفش پاشته دار بپوش

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
من لبامو ژل زدم نمیتونم صحبت کنم  😗🙄

خخخخ😁😁😊 

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
وا مگه چیه مگه زشت بود کفشاش چرا جو میدی عزی م

خیلی دیگه رک گفتی😬😑شاید گرون خریده باشه و بخاطر حرفت نپوشه دیگه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
من که نخريدم اسی خریده.من تو تاپیکم هست ی نگا بنداز ببین کیفو کفشم قشنگه دوست گلم😍😍

من رفتم دیدم😜😜خوشگلن😍

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2706