2733
2734

تو محوطه دانشگاه داشتم قدم ميزدم يهو خوردم به يه درختي ك از سنگيني برف شاخه هاش خم شده بودن پايين

واااااااي فكر كنيد رفتم تو درخت يعني پسرا غش كرده بودنااااا حالا گوله گوله برفم ميفتاد تو سرم انگار درخته باهام شوخيش گرفته بود منم مثل ماست ايستاده بودم ك پسرا ميخندن

باخجالت رفتم خوابگاه مانتومو عوض كردم ك شناسايي نشم

تو راه پله دانشكده پسرا منو ديدن گفتن وااااااي همون دختره ك رفت تو درخت😅😅😅

شاهدا ديدن درخته پا در آورده دنبالمه باهام ي عكس بگيره 

ازتلوزیون اذان پخش می شدهمون موقع تلفن زنگ خوردمنم توفکراین بودم بلندشم نمازبخونم خواستم بگم الوو بلندگفتم الله اکبر😶مغزم موقعییت درست رو تشخیص نداد

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو خیلی تعریف کردم تو سایت ولی بازم بگم😁

ترم1بودیم منو یکی از همکلاسیام(پسربود)سوار ی تاکسی شدیم 

این اومد معرفت ب خرج بده کرایه مارو حساب کرد😆

موقعی ک داشتم پیاده میشدم اومدم با خودم مرور کنم چطوری ازش تشکر کنم اولین چیزی ک ب ذهنم رسیدو گفتم😐گفتم اقای فلانی بفرما بریم خونه😕😕😕

تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 
من یه سوتی دادم ولی خودم تنها بودم ,یه بار رفته بودم دستشویی خیلی عذر میخوام باد شکم ام رو بیرون داد ...

دهنت سرویس🤣🤣🤣

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
2731

من یه بار داشتم ورق بازی میکردم با شوهرم و چند تا از اقوامشون فک کن چند ماه بود همو میشناختیم اونا چند دست بردن حرصم گرفت آخر بازی یه بیلاخ دراوردم 👍 الان بش فک میکنم میگم این چه کاری بود😐 اونا ترکیدن 😂

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
ازتلوزیون اذان پخش می شدهمون موقع تلفن زنگ خوردمنم توفکراین بودم بلندشم نمازبخونم خواستم بگم الوو بل ...

وااای

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
اینو خیلی تعریف کردم تو سایت ولی بازم بگم😁 ترم1بودیم منو یکی از همکلاسیام(پسربود)سوار ی تاکسی شدیم ...

تعارف اومد نیومد داره هااا

2738
ازتلوزیون اذان پخش می شدهمون موقع تلفن زنگ خوردمنم توفکراین بودم بلندشم نمازبخونم خواستم بگم الوو بل ...

اره منم برام‌پیش اومده قاطی کردم بجای الو بله گفتم بلو اله اینقد خندیدم خودم طرف قطع کرد

اینو خیلی تعریف کردم تو سایت ولی بازم بگم😁 ترم1بودیم منو یکی از همکلاسیام(پسربود)سوار ی تاکسی شدیم ...

😂😂😂

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
اره منم برام‌پیش اومده قاطی کردم بجای الو بله گفتم بلو اله اینقد خندیدم خودم طرف قطع کرد

😅😅😅

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ی بار سرکلاس استاد ب یکی از پسرل گف بیاد پروژکتورو روشن کنه این پسره قدش نمیرسید یکی از ته کلاس داد زد ممد اول نگهش داره بعد فشار بده😐😐😐😐

کلاس تو سکوت بدی فرو رفت😅😅😅

تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 

یه بار تو دانشگاه بچه های کلاس منتظر بودیم منشی گروه در گروه ادبیات رو باز کنه که بریم کارنامه هامون رو بگیریم بچه ها تو محوطه بودن دختر و پسر. من داشتم از جلوی در گروه رد میشدم دیدم در دفتر بازه سرمو از پنجره بردم بیرون و با صدای رسا داد زدم بچه ها بیاین خانوم مدنی وا کرده!! 

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!