2703
2553

مثلامن تازه نامزد کرده بودم موهام کوتاه بود یدونه کلاگیس کلیپسی گذاشتم روسرم قشنگ بافتمش ازشالم انداختم بیرون رفتم خونه مادربزرگ شوهرم مهمونی همه محوموهام بودم بچه دایی شوهرمو بغل کردم ک نازش کنم یهو گرفت موهامو کشیدوموهام کنده شدوفرارکرد چشمتون روز بد نبینه مثل شلنگ میکشیدش روزمین همه اینطوری نگام میکردن،🤨😐😑😑😑الان میگم فازم چی بود خدایی؟؟

یبارم داداشم اینا نامزدبودن من ۸.۹ سالم بود اینقدکنجکاوبودم ک بدونم میرن تواتاق چیکارمیکنن یبار رفتن تواتاق ده دقیقه ک گذشت با لگد رفتم تو در وسریع برق رو روشن کردم دیدم داداشم رو زن داداشمه خشکشون زده بود وچشاشون گرد شده بود بماند ک مثل بز کتک خوردم 

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

یه سری تازه رفته بودیم خونه همسایه بغلیمون و مرده60سالی داشت منم موقع خداحافظی هی میگفتن خیلی خوش اومدید قدم رو چشمون گذاشتید و هی از اینا دیگه کم اوردم خخخخ رو کردم به مرده گفتم فداتون،وقتی فهمیدم چی گفتم کلی خندیدم

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش

سوتی یادم نیس 

تنها چیزی که با یاداوریش دلم میخواد محو شم 

اون کلیپس هایی بود که زیر روسری و مقنعه میزدیم 

حتی یادآوریش منو داغون میکنه و من چقدر عکس دارم از اون دورانم  😑

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2714

با اولیت جوری خندیدم شوهرم بیدار شد

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش

وای بچه ها ی چیز دیگ بخدا خیلی نابودم کرده اینه اولا ک نامزد کرده بودم یسره میزدم درباسن مادرشوهرم خیرسرم این شوخیم بود یا وسط هرهر خنده میزدم روشونش حس میکردم خوشش میاد،🤨😐😐😐

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂

یه بار با مادرشوهرم رفتیم خ دختر عموم بعد ناهار مادرشوهرم ازش تشکر کرد گفت بهش دستت درد نکنه دختر عموم بجای اینکه بگه نوش جان گفت خیلی ممنون😄😄😄😄😄😄😂😂😂😂بعد میخواست سوتیشو جمع کنه گفت خیلی ممنون ک ناهار اومدین خونمون من ک از شدت خنده داشتم منفجر میشدم

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

من یه سوتی دادم ولی خودم تنها بودم ,یه بار رفته بودم دستشویی خیلی عذر میخوام باد شکم ام رو بیرون دادم هرچی صبر کردم دیدم تمام نمیشه فیسسسس تا چند لحظه که دقت کردم دیدم که من نیستم همسایمونه داره تو کوچه کپسول پور میکنه من فکر میکردم باد من اینقدر ادامه داشته,ببخشید بی ادبی بو د

فداخنده هاااات

خدانکنه خوشگلم

2706