2410
2553
عنوان

بنظرتون این کلک وب شوهرم بزنم یا درست نیس کارم🤔🤔🤔🤔🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شوهرت بگو. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2456

من جات باشم پولو به اصرار بهش برمیگردونم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اره اما زنش بیخبره

ناراحت نشی ها داداشته دوست داره 

پولشه اختیارش و داره

ولی من خیلی به این قضیه زنش بی خبره حساسم 

تا جایی که همین اتفاق واسم افتاد الان یه طوری شده  اونا بی خبرن دیکه از من

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2714

جمله ت ایراد داره، یا من بد ازش برداشت کردم؟

شوهرم امروز گفت شماره کارتشو بگیر زنگ زدم بهش گفتم اون عیدی من ب تو نمیخوامش مال خودت ابجی ( اینجاشو متوجه نمیشم )

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
چ داداش خوبی ی وقت داداشت لو نده😂 ببین شوهرت چطور ادمیه بعد تصمیم بگیر 

شوهرم ماشینمونو عوض کرد کلی قسط میده هرماه این ی تومنم بزور جور کرد

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
2706