2726
اره اکثرأ مرخصی میگیرند که برند شهراشون  پارسال برگا دستمون بود ولی حقوق رو نریخته بودند😒😒😒

اره ماهم باید فردا بریم پول نداریم از اون ورم باید عید بدیم واسه برادر شوهرم زن گرفته عیدی ببریم اینم پول میخوات دیگه 

دوستون دارم
خوب پثلا عید زود بایدبریزن که همه پول دستشون خوب

آره خب ولی کیه که درک کنه، ما هم بخاطر همین موضوع لباس عید نخریدیم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ماهم باید فردا بریم پول نداریم از اون ورم باید عید بدیم واسه برادر شوهرم زن گرفته عیدی ببریم این ...

کاش یارانه رو نگه میداشتی

هر سال همینه باید فکر اینجا رو میکردین

حالا از کسی قرض بگیرید چند روزه پس بدید

شانس ندارم که کاربریم هی میپره و هی میترکه وگرنه دوساله تو نی نی سایتم😒😒😒😁😁😁😁
2728

ما که اصلأ نمیریم امسال شهرمون

عید هم نمیگیریم با سه تا بچه

والله پولمون نمیرسه از قسط و قرض

که خرید کنیم😕😕😕

کاش یارانه رو نگه میداشتی هر سال همینه باید فکر اینجا رو میکردین حالا از کسی قرض بگیرید چند روزه پ ...

عزیزم یارانه ما 180 تومن دیگه باید واسه مامان خودم مادر شوهر خواهر شوهر نفری 200 بدیم پس فردا واسه زن برادر شوهرم عیدی میبرن باید 500 به اون بدیم. 180 ففقط پول بنزین ما میشه

دوستون دارم
عزیزم یارانه ما 180 تومن دیگه باید واسه مامان خودم مادر شوهر خواهر شوهر نفری 200 بدیم پس فردا واسه ز ...

چرا باید عیدی بدین

والله دیگه از حقوق ماها نباید توقع عیدی داشت

فقط هدیه عروسی باید بدین دیگه. مادرشوهرت و مامانت باید عیدی بدن

چرا باید عیدی بدین والله دیگه از حقوق ماها نباید توقع عیدی داشت فقط هدیه عروسی باید بدین دیگه. ماد ...

دیگه عزیزم رسمه ما این طور ندیم نمیشه قسط اجاره خرج خونه اینا که دیگه بماند

دوستون دارم

ببین بیخود ۲۰۰  و ۵۰۰ میدی چ خبره . ب مادراتون و وعروس خانوم نفری ۱۰۰ بدین . والا من عیدی ۵۰۰ ب هیچکس نمیدم.شوهر خودمم نظامیه شرایطمون مثل همه ببخشید ولی اشتباه میکنی اولا ب خونواده شوهرم دادم ۶ ساله ازدواج کردیم الان شوهرم نداره ک بده خرج گرون شده ،اونام عوض شدن تازه خیلیم پولدارن . زنه ک مردو میسازه الکی ریخت و پاش نکن

ببین بیخود ۲۰۰  و ۵۰۰ میدی چ خبره . ب مادراتون و وعروس خانوم نفری ۱۰۰ بدین . والا من عیدی ۵۰۰ ب ...

میگی چیکار کنم از وست این شوهر هر چقدر میگم نمیشه بعد اون یکی برادر شوهر 2تومن داده النگو واسه عروس جدیده ما حالا میخوایم 500 بدیم 100 بدیم زشت نیست 100تا حرف میخ ان بزنن گیر افتادیم دیگه

دوستون دارم
رسمو ولش کن از خرجای الکی بزن واسه خودتون جمع کن ب فکر آیندتون باش . از یه نظامی کسی انتظار ۵۰۰ عیدی ...

شاید فامیل شما این طور مال ماکه میگن شوهرت ماهی8 میگیره هیچ کس باور نداره2 تومن مسگیره

دوستون دارم