2410
2553
عنوان

امشب نيازمند دعاتون هستم

319 بازدید | 15 پست

سلام دوستان عزيزم.

ازخداي مهربان ميخوام امشب به دلِ تك تكِ تون نگاه كنه و حاجت قلبيِ همه تون را روا كنه.خواهشا اگر اشكي از گوشه ي چشمتون چكيد و دلتون لرزيد،واسه حاجت رواييِ منِ رو سياه هم دعا كنيد.ممنون 😘😘

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

صلوات برات فرستادم .میشه امشب در کنار دعاهای قشنگتون  واسه منم از ته دل دعای خیر  کنید که بچه دار بشم بچه های سالم .صالح زیبا خوشقدم خوش روزی خوش اخلاق  برام از خدا بخواید .منم برای شما آ

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
صلوات برات فرستادم .میشه امشب در کنار دعاهای قشنگتون  واسه منم از ته دل دعای خیر  کنید که ...

انشالله به زودي خبر مادر شدنت را به همه ميدي عزيزم

2714

برای من درمانده هم دعا کنید خیلی خستم.ناامید مطلق.برای همتون دعا کردم.

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
انشالله درهاي اميد و رحمت به روت باز بشه عزيزم

خدا ازت بشنوه.خیلی درماندم 3روزی 3کیلو وزن کم کدرم از ناراحتی کل بدنم درد میکنه اشتهام کور شد همش گریه همش افسرده خیلی خستم

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

[QUOTE=84675273]خدا ازت بشنوه.خیلی درماندم 3روزی 3کیلو وزن کم کدرم از ناراحتی کل بدنم درد میکنه اشتهام کور شد همش گر ...[/QUOTE]

عزيزم توكل به خدا كن.اميدتو از دست نده.اميدوارم خدا دلتو شاد كنه.

2706