2737
2734

اون اقا (اکه بشه بهش گفت شوهرم)

از کل قران فقط ایه بالوالدین احسانا بلده 

و بنظرم خودشم یه ایه اضافه کرده به مضمون

بالخواهر وبرادر احسانا

والا 😓

فقط همسر و زن هیچی 

منظورم خدا هم این نبوده که این اقا داره اجرا میکنه 

ایشون از احسانا گذشته 

حمالا شده دیگه 

بچه ننه بابایی دیدید تا حالا 

اگه مثلا دعواتوت بشه بابا ننه اش میان سراغت مثل تو مدرسه که دوتا بچه دعواشون میشه 

ننه اش بگه اخ.... این اقا میمیره هاااااااااا

شب یلدایی مون تو زمان عقد 

ننه اش پاش دراز کرد گفت یکم درد میکنه 

این اقا چشماش قرررررمز شد گررررریه کرد 

اصلا هنگ کرده بودم چی شده 

چه ننه ای ... چشم نداشت عروسیش ببینه 

روز عروسیش خوابید وسط مجلس.... مثلا غش کردم.... غش با چشم باز دیدید ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متاسفم براي اين فرهنگ غلطي كه تو ايران هست

هم ما زنا مقصريم هم مردا

دخترا رو مستقل بار نميارن پدر و مادرا  وقتي ازدواج مي كنن شوهر براش ارزش قائل نيست بعد كه پسر دار ميشه اون زن همه ي محبتي كه از مرد نديده رو از پسر توقع داره پسر رو به خودش وابسته مي كنه پسر ميره سمت مادر و خون به دل زنش مي كنه اون زن پسردار ميشه و وابسته به پسر و اين قصه الي الابد ادامه داره...

متاسفم براي اين فرهنگ غلطي كه تو ايران هست هم ما زنا مقصريم هم مردا دخترا رو مستقل بار نميارن پدر ...

پسر دوتا دارن 

یکی کااااامل مستقل و اینا بهش محبت میکنند اون محلشوت نمیده 

همین ننه مثل شاهزاده ها با اون برخورد میکنه 

هر رووووز درب خونه براش باز میکنه 

وقتی هم میره در براش میبنده 

هر رووووز غذاش تو یه سینی بزرگ جلوش میگذاره با مخلفات 

و اون کوفت میکنه ... ننه اش میاد میبره 

بعد این یکی کردن حمال خودشون 

انقدر بیشعورن که اون پسرشون ساعت دوازده شب ما خواب خواااابیم میاد در خونه 

ما پریدیم فکر کردیم چی شده 

میگه شارزر میخوام 💩

شارزر ما رو میبره 

صبح هم شوهرم(😷) میره براس شارزر میخره 

مفت خورها 

کار دارن ولی مال مفت میخورن 

2738
شوخی نیست عشقم  جدی  یه همچین موجودی اسمش صفحه دوم شناسنامه  عکس بگذارم😳

خدا بهت صبر بده و به شوهرت اعتماد بنفس و استقلال فکری

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

ببین عزیزم خیلی سخته متاسفم واقعا برا پدر و مادرهایی که بچه شون رو اینجوری تربیت کردن.پدر و مادر همسرمن هم تا حدی ولی نه به این شدت که شما گفتی همسر من و بقیه بچه هاشونو جوری بار آورده بودن که فقط فک میکنن پدر و مادر رو دارن و همسر رو ندید میگیرن.ولی من خداروشکر به خاطر بیکاری شوهرم توی شهر خودمون مجبورشدیم به شهر دیگه ای بیابیم و این دوری خیلی مفیدبوده برامون.

ببین عزیزم خیلی سخته متاسفم واقعا برا پدر و مادرهایی که بچه شون رو اینجوری تربیت کردن.پدر و مادر همس ...

دقیقا نزدیکی صدبرابر بغرنج تر میکنه قضیه رو 

اون پسرشون رفته دور خونه گرفته 

ولی این لعنتی تو همون کوچه 

تو مغازه هم اومدن چتر باز کردن 

دیگه ببین چی میشه

دقیقا نزدیکی صدبرابر بغرنج تر میکنه قضیه رو  اون پسرشون رفته دور خونه گرفته  ولی این لعن ...

اگه بتونی دوربشی خیلی بهتره.

توی روایات و احادیث خیلی در مرد همسرداری و محبت بین زن و شوهر مطلب هست از گوگل سرچ کن بهش نشون بده یا بذار پروفایلت که ببینه یا یه جوری بهش بفهمون بالاخره تاثیر داره.محبت کردن به همسر یه سرمایه گذاری عاطفی هستش که بعدا واسه خود آدم لازم میشه و محبتها رو از طرف همسر پس میگیره و اگه همسرآدم توی زندگی آرامش نداشته باشه برا خودش بدمیشه آرامش اون هم از بین میره .ولی متاسفانه اینجور افراد چشم و گوششون چنان پر از پدر و مادره که نمیخوان به زندگی خودشون برسن.من خودم عاشق پدرو مادرم هستم و طرفدار محبت بی نهایت به پدر مادرها هستم ولی وقتی یه طرف قضییه همسر هستش باید پدرو مادرها خودشون ملاحظه بکنن و زیاد مزاحم زندگیها نشن.

اگه بتونی دوربشی خیلی بهتره. توی روایات و احادیث خیلی در مرد همسرداری و محبت بین زن و شوهر مطلب هست ...

ننه باباش خودشون یه سر مشکل ان 

اونم بخواد ادم باشه اینا نمیگدارن 

ننه بیکاری که صبخ تا شب نگهبانی سر کوچه میده ببینه من کی پام میگدارم بیرون بدو گوشی برداره به پسرش خبر بده 

بابایی که کار گداسته کنار... مثل زالو افتاده رو مغازه بخور بخور مفتی 

بابای خاله زنک خاااااله زنک

امار همه چی داره 

قشنگ تو حرفاش میگه تو چندبار خونه فلانی رفتی 

چندبار کلا رفتی بیرون 

تاریخ زفاف مون دقیق بهت میگه 

دستمال زفاف طلب میکرد 

دیر انجام دادم میگفت ده نفر جمع میکنم میبرم در خونه بابات