2726

ما قسط نداریم چون شوهرم وام و سود بانک و همه رو مشکل دار میدونه 

من با حقوق خودم مگر وام بگیرم و قسط میدم و پس اندازم با حقوق خودم میکنم و با پولای همسرمم پس انداز میکنم ...ولی اگر راصی به وام میشد خیلی عالی میشد ولی اصلا نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید میپرسم حقوقتون چقدره ؟؟؟و اینکه اجاره خونه میدید ؟؟؟خودتون شاغل نیستید؟؟

خواهش میکنم عزیزم ۲تومن .اجاره نمیدم چون خونه ی پدرم در اختیارمه.درحال حاضر هم خانه دار هستم.بی نهایت هم مهمان برام میاد وچهار پنج روز میمونه مهمون حبیب خداست ولی بخدا دیگه خسته شدم تا میام دو قرون جمع کنم مهمون میاد مجبور میشم خرج کنم 

تنهاراهش اینه که اگه مثلا ماهی۱تومن حقوقتونه ماهی۲۰۰روجدا بزارین اصلنم روش حساب نکنید....جایی هم اگرصرفه جویی میکنید پولشو جداتوی یه قلک بزارید...مثلا هزارتمن اینجا صرفه جویی کردین فورا بزارینش تو قلک دوست من که مجرده وخودشم شاغله همیجوری صرفه جویی کرد یه وام سبک هم گرفت الان ماشین خریده

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..
تنهاراهش اینه که اگه مثلا ماهی۱تومن حقوقتونه ماهی۲۰۰روجدا بزارین اصلنم روش حساب نکنید....جایی هم اگر ...

منم قبلا اینکارو میکردم ولی یه چند باری مهمان سرزده اومد مجبور شدم قلکم رو هم باز کنم بخدا خسته شدم دیگه.مگه خونه ی من رستورانه یا من کلفت بقیه

منم قبلا اینکارو میکردم ولی یه چند باری مهمان سرزده اومد مجبور شدم قلکم رو هم باز کنم بخدا خسته شدم ...

تنهاراهش اینه که شماهم بری تلپ بشی خونشون مهمونی😂😂یه برنامه ی خوب تلوزیون داشت که چجوری باخرج کم مهمونداری کرد اسمش یادم نیس حالا

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..
تنهاراهش اینه که شماهم بری تلپ بشی خونشون مهمونی😂😂یه برنامه ی خوب تلوزیون داشت که چجوری باخرج کم م ...

شوهرم متنفره از اینکه بدون دعوت یا بیشتر از یک وعده خونه ی کسی بمونه بخدا دوس دارم برم یه جایی که هیچکس نتونه بیاد پیشم