2726

دخترم سه روزه به دنیا اومده خیلی میخوابه ودیر بیدار میشه واسه شیر خوردن .نگرانشم

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چندروز اول آرومه

بذار ی هفته بگذره اون وقته که خودشو نشون میده

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

Hهردوساعت شير بده يه وقت قندش نيوفته 

خوابيدن ديادش طبيعيه كم كم هوشيار ميشه كمتر ميخوابه

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

عزیزم نگران نباش پسر من دنیا اومده بود تو خواب شیرش میدادم و عوضش میکردم. همش خواب بود روزی ۲۱_۲۲ ساعت میخوابید

خدا رو شکر کن

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

هر دو ساعت یبار خودت بیدارش کن شیر بده،زیاد شیر بده که زردی نگیره اگه داشتم با ادرارش بره،منتظر نباش اون بیدار شه شیر بخواد،اگه بیدار نشد پوشکش رو باز کن بیدار میشه

💖 پسرام همه دنیای منن💖

عزيزم تا ده روز همينجوريه بعدش برعكس ميشه.با گوشه لپش بازي كن،پره ي گوششو بمال نهايتش ديدي بيدارنميشه پوشكشو باز كني فورا بيدارميشه اونوقت شيرش بده

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

بچه هر دو ساعت برای شیر فقط بیدار میشه و میخوابه دوباره , نمیخوام نگرانت کنم ولی خواهرم واسه شیر هم بزور بیدارش میکردیم بردیم دکتر گفت هیچیش نیست بدون آزمایش , آخر فهمیدیم مشکل ژنتیکی داشت البته الان خوب شده خانمی شده ولی خیلی عذاب کشیدیم 

نگران نباش شکر کن مدلشه عوضش دختر من ازهمون اول ب زور مخابید

وای منم ۴۳ روزه زایمان کردم پسر منم از اول بزور میخوابیدتا الان،خیلی گریه میکنه،اصلا خواب درستی نداره

💖 پسرام همه دنیای منن💖

پسر من تا ۴ ماهگی عین عروسک بود اصلا آپشن بیداری نداشت

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2706