2703
2553
عنوان

کتاب ملت عشق و کسی خونده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه چندتاکتاب درست وحسابی بهم معرفی کنی؟  من الان دارم دختری ک رهایش کردی رو میخونم، اما هرکا ...

من کتابخونم‌ . واقعا ملت عشق خاص نیست. دختری که رهایش کردی رو۱۰۰ صفحه بیشتر نخوندم خوب‌نبود.دنباا رمانی‌ سال بلوا و سمفونی مردگان رو بخون

من کتابخونم‌ . واقعا ملت عشق خاص نیست. دختری که رهایش کردی رو۱۰۰ صفحه بیشتر نخوندم خوب‌نبود.دنباا رم ...

وای چه سلیقت مشابه منه. بهترین رمان ایرانی که خوندم سمفونی مردگان بود . و منم از آثار جوجومویز اینا خوشم نمیاد... 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2720

منم دارم میخونمش 

یکم سنگینه 

ادمو خسته میکنه 

منم توقعم بالا بود اینجوری که تعریفشو شنیده بودم اما از بین کتابایی که تاحالا خوندم اصلا عالی نبوده 

من انقدر کتاب خودنم که اصلا اسماشون یادم نمیاد😅😅

کلا زیاد برام جالب نبوده تا اینجاش

رمان خارجی خوبم بهم معرفی کن لطفا 

منم میشه معرفی کنم؟ 😁

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2714
بله عزیزم خیلی لطف میکنی😁🙏😍

ببین سلیقه ها خیلی متفاوته. با توجه به فیمت کتاب، هر رمانی میخوای بخری قشنگ دربارش سرچ کن ببین خوشت میاد احتمالا یا نه. من کتاب زیاد خوندم خیلیاش اسماش یادم نیست. از خیلی از کتابای مشهورم خوشم نیومده مث همین ملت عشق و من پیش از تو و من پس از تو و حتی عقاید یک دلقک و چهار اثر و... کتابای خوبی ان قطعا فقط سلیقه من نبودن. 

اما عشق های من شامل سمفونی مردگان از عباس معروفی... بادبادک باز از خالد حسینی نویسنده افغان... عاشقانه های کلاسیک انگلیسی رو خیلی دوست دارم مثل غرور و تعصب، ربکا، جین ایر... دزیره و سینوهه هم که تم تاریخی دارن جالبن. "هرگز ترکم مکن" هم از نویسنده ژاپنی خیلی دوسش داشتم هم خودشو هم فیلمشو... جزء از کل ماجراش افت و خیز داشت ولی در کل دوسش داشتم..

میشه چندتاکتاب درست وحسابی بهم معرفی کنی؟  من الان دارم دختری ک رهایش کردی رو میخونم، اما هرکا ...

والا من فعلا دارم شدن از میشل اوباما رو میخونم که خیلی ازش تعریف کردن!

چه سبکی دوست داری میخوای مثل کتاب های جوجو مویز رمانتیک باشه برو سراغ رمان های انگلیسی مثل جین ایر!ربکا!بربادرفته!غرور و تعصب!بلندی های بادگیر و ...

میخوای فلسفه و داستان با هم باشه برو سراغ کتاب های یوستین گوردر مثل دنیای سوفی یا دختر پرتقالی

یکم سنگین تر میخوای مثل رئالیسم جادویی برو صدسال تنهایی رو بخون که عالیه

کوری هم بد نیست اگه تا الان نخوندیش

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
والا من فعلا دارم شدن از میشل اوباما رو میخونم که خیلی ازش تعریف کردن! چه سبکی دوست داری میخوای مثل ...

کتاب میشل اوباما رو. نخواندم ارزش داره ؟؟؟یه جوری از اوباماها خوشم نمیومد

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
دقیقا منم همین که شما گفتین. سلیقمون خیلی شبیه همه

چه جالبببب. میشه پس بازم کتاب معرفی کنین ؟ احتمالا خوشم بیاد 😍

2706