1232
1226

منم دارم میخونمش 

یکم سنگینه 

ادمو خسته میکنه 

منم توقعم بالا بود اینجوری که تعریفشو شنیده بودم اما از بین کتابایی که تاحالا خوندم اصلا عالی نبوده 

من انقدر کتاب خودنم که اصلا اسماشون یادم نمیاد😅😅

کلا زیاد برام جالب نبوده تا اینجاش

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

بله عزیزم خیلی لطف میکنی😁🙏😍

ببین سلیقه ها خیلی متفاوته. با توجه به فیمت کتاب، هر رمانی میخوای بخری قشنگ دربارش سرچ کن ببین خوشت میاد احتمالا یا نه. من کتاب زیاد خوندم خیلیاش اسماش یادم نیست. از خیلی از کتابای مشهورم خوشم نیومده مث همین ملت عشق و من پیش از تو و من پس از تو و حتی عقاید یک دلقک و چهار اثر و... کتابای خوبی ان قطعا فقط سلیقه من نبودن. 

اما عشق های من شامل سمفونی مردگان از عباس معروفی... بادبادک باز از خالد حسینی نویسنده افغان... عاشقانه های کلاسیک انگلیسی رو خیلی دوست دارم مثل غرور و تعصب، ربکا، جین ایر... دزیره و سینوهه هم که تم تاریخی دارن جالبن. "هرگز ترکم مکن" هم از نویسنده ژاپنی خیلی دوسش داشتم هم خودشو هم فیلمشو... جزء از کل ماجراش افت و خیز داشت ولی در کل دوسش داشتم..

1156
میشه چندتاکتاب درست وحسابی بهم معرفی کنی؟  من الان دارم دختری ک رهایش کردی رو میخونم، اما هرکا ...

والا من فعلا دارم شدن از میشل اوباما رو میخونم که خیلی ازش تعریف کردن!

چه سبکی دوست داری میخوای مثل کتاب های جوجو مویز رمانتیک باشه برو سراغ رمان های انگلیسی مثل جین ایر!ربکا!بربادرفته!غرور و تعصب!بلندی های بادگیر و ...

میخوای فلسفه و داستان با هم باشه برو سراغ کتاب های یوستین گوردر مثل دنیای سوفی یا دختر پرتقالی

یکم سنگین تر میخوای مثل رئالیسم جادویی برو صدسال تنهایی رو بخون که عالیه

کوری هم بد نیست اگه تا الان نخوندیش

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
والا من فعلا دارم شدن از میشل اوباما رو میخونم که خیلی ازش تعریف کردن! چه سبکی دوست داری میخوای مثل ...

کتاب میشل اوباما رو. نخواندم ارزش داره ؟؟؟یه جوری از اوباماها خوشم نمیومد

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1213
کتاب میشل اوباما رو. نخواندم ارزش داره ؟؟؟یه جوری از اوباماها خوشم نمیومد

عزیزم من هنوز فصل اولشم! بیشتر به نظرم انگیزشی میاد تا سیاسی!بد نیست ولی خب مطمئنا اون جذابیتی که واسه امریکایی ها داره واسه ما نخواهد داشت!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
قربونت برم من عزیز دلم فدای اشکات بشم ، گریه منم با اشکات درومد یاسی گلی منی آخه😍😍 نبینم حال بدتو ...

وای مرررسی 😍 تگم کن زودی بیام

دیوونه ها دنیارو میسازن😊😐عاقل ها توش زندگی میکنند😉
قربونت برم من عزیز دلم فدای اشکات بشم ، گریه منم با اشکات درومد یاسی گلی منی آخه😍😍 نبینم حال بدتو ...

خدانکنه عشششقم 

دل به دل راه داره خیلللی مهررررررربونم❤❤❤❤

مرسی از دعای قشنگ 😘

خیلی خوشحالم و خدارو شکر میکنم که تا این درجه به قلبت نفوذ کردم و دلمون به هم راه داره شدیدا😍😍&nbs ...

فدات برم کهههه😍😍😍😍الهی شکر خیلی خوشحالممم عزیزممم حال خوبت همیشگی باشه جان دلممم😍😍😍😍

الهی عزیزدل منی آخههههه😍😍😍😍😍داشتن نرگس جانم رو هم هزارها مرتبه شکر و الحمد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

احـسـان هـنـــرے نیست بہ امید تلافے ، نـیـکـے بہ کـســے کــن کہ بہ کار تو نیاید ... 😊😊
1167

@mina1366    

مینا جان درخواستمو قبول کن باهات باید حرف بزنم!

تهش هرکاری میخوای بکن ولی حداقل بزار باهم حرف بزنیم...

الان نه که عصبی هستی

فردا درخواستمو قبول کن بخاطر حرمت تمام لحظات خوبمون تو تاپیک بزار ییار دیگه باهات حرف بزنم! 

@mina1366     مینا جان درخواستمو قبول کن باهات باید حرف بزنم! تهش هرکاری میخوای بکن ولی ...

سلام نرگس چی شده؟

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

من خیلی اهل کتابم،راستش نصفه ولش کردم خیلی خوشم نیومد بااینکه خیلی تعریفشو شنیده بودم

بعد یکسال عضویت نام کاربریمو فراموش کردم همون عشق اقامون هستم،کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون.
1241