1232
1226

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

من نرسيدم تموم كنم تابستون ميخوندم، ولي قشنگ بود به نظرم، حداقلش اينه كه ادمو يكم هشيار ميكنه توي زندگي از هر چيزي به وقتش لذت ببره و يكم براي خودش بيشتر اهميت قائل بشه 

من نرسيدم تموم كنم تابستون ميخوندم، ولي قشنگ بود به نظرم، حداقلش اينه كه ادمو يكم هشيار ميكنه توي زن ...

مرسی از نظر مفیدتون😉

دیوونه ها دنیارو میسازن😊😐عاقل ها توش زندگی میکنند😉
1213
من بین اطرافیانم دیدم کسایی که کم کتاب میخونن، مثلا سالی یه رمان میخونن، عاشق ملت عشقن. ولی کسایی که ...

اوهوم اره درست میگین 

منم اینجوری شنیدم 

دیوونه ها دنیارو میسازن😊😐عاقل ها توش زندگی میکنند😉
سرگرم کننده اس اگه کتابخون هستی خیلی توقع زیادی ازش نداشته باش

دقیقا من انقدر. تعریف شنیدم با توقع بالا خواندمش نا امید کننده بود 😁یه کتاب کاملا متوسط 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
سرگرم کننده اس اگه کتابخون هستی خیلی توقع زیادی ازش نداشته باش

میشه چندتاکتاب درست وحسابی بهم معرفی کنی؟ 

من الان دارم دختری ک رهایش کردی رو میخونم، اما هرکاری میکنم نمیتونم بارمان خارجی وفق بگیرم، رمانای ایرانی هم ک بیشتریاشون آبکی.. 

همه چیزدرست میشه.. دقیقا سی ودومین روز همین ماه.. ساعت بیست وپنج!! 
1167
میشه چندتاکتاب درست وحسابی بهم معرفی کنی؟  من الان دارم دختری ک رهایش کردی رو میخونم، اما هرکا ...

من کتابخونم‌ . واقعا ملت عشق خاص نیست. دختری که رهایش کردی رو۱۰۰ صفحه بیشتر نخوندم خوب‌نبود.دنباا رمانی‌ سال بلوا و سمفونی مردگان رو بخون

من کتابخونم‌ . واقعا ملت عشق خاص نیست. دختری که رهایش کردی رو۱۰۰ صفحه بیشتر نخوندم خوب‌نبود.دنباا رم ...

وای چه سلیقت مشابه منه. بهترین رمان ایرانی که خوندم سمفونی مردگان بود . و منم از آثار جوجومویز اینا خوشم نمیاد... 

من کتابخونم‌ . واقعا ملت عشق خاص نیست. دختری که رهایش کردی رو۱۰۰ صفحه بیشتر نخوندم خوب‌نبود.دنباا رم ...

رمان خارجی خوبم بهم معرفی کن لطفا 

همه چیزدرست میشه.. دقیقا سی ودومین روز همین ماه.. ساعت بیست وپنج!! 
1241