2737
2734
عنوان

شما هم بعد از اتمام دوران شیردهی..

7318 بازدید | 24 پست

دچار افسردگی و بحران شدین؟

پسر من ۲۰ ماهشه و تا چند وقت دیگه میخوام از شیر بگیرمش. 

اخیراً با دو تا از دوستام که بچه‌ی ۳ و ۴ ساله دارن صحبت میکردم، هردوشون گفتن بعد از اینکه بچشون رو از شیر گرفتن دچار افسردگی شدید شدن که مدتی هم طول کشیده.

هم به خاطر تغییرات هورمونی که اتفاق میفته، هم اینکه بچه به نوعی از مادر کنده میشه و بیشتر از همیشه مستقل میشه، مادر دچار یه جور خلإ عاطفی و روانی میشه..

منم فکر میکنم دچار این احساسات منفی بشم با توجه به شناختی که از خودم دارم

اخیراً همسرمم میگه که پسرمون راحتتر ازت جدا میشه و وقتی پیش من میمونه، بهونه‌ی تورو نمیگیره مثل سابق.

از طرفی خوشحالم که پسرم داره بزرگ و مستقل میشه و وابستگی ناسالم به من نداره و نمیچسبه بهم، از طرفی یه غم و ترسی تو دلمه از این جدایی (که البته بابتش عذاب وجدان هم دارم!)

میشه تجربتون رو بهم بگین. یه کوچولو هم دلداریم بدین؟ 😢

خداوندا مرا آن ده که آن بیست!  👌 😁            

نه عزیزم من پسرمو ۲۱ ماهگی گرفتم اصلانم خلا روحی روانی حس نکردم ...

اینکه بچت بهت وابسته نیس ک خیییلیم خوبه راحتی

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نه  

خدا صبرشو میده .حتما حکمتی داره که گفتن 2 سال صبر کنید.

اینقدر دغدغه جدید دارن که دیگه این فراموش میشه☺

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
2731

دوستم ب خداااا قسم یک ساعت پیش داشتم باشوهرم دقیقا همین حرفو میزدم....دختر منم ۲۰ماهشه میخام توعید کم کم بگیرم اما وقتی فکر میکنم اصلاااااااا امادگیشو ندارم واقعا فکرشم دیوونم میکنه...خیلی بهم چسبیده صب تاشب و شب تاصب..همش فکر میکنم بهش گریه میکنم چرااا چیکار کنیم؟؟؟

شما هنوز نگرفتی؟؟؟؟؟

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡

نه بابا داری تلقین میکنی،هر مرحله بچه داری دو سه روز آدم شوکه میشه فقط،مثلا بعد زایمان اینکه دیگه تو شکمت لگد نمیزنه،بعد قطع شیردهی،بعد جدا کردن جای خوابش،ولی تو همش بعد یکی دو هفته میگی آخیش راحت شدما

تیکر به وقت سزارین
2738
دوستم ب خداااا قسم یک ساعت پیش داشتم باشوهرم دقیقا همین حرفو میزدم....دختر منم ۲۰ماهشه میخام توعید ک ...

نه من هنوز نگرفتم

امیدوارم واسه هردومون راحت و بدون مشکل بگذره

موهاتون ریخت تو شیر دهی چند وقت طول کشید تا خوب شه؟😕

من موهام اوایل شیردهی شدید میریخت، تا ۵،۴ ماه تقریباً.

بعد به مرور کم شد ریزشش

نه من هنوز نگرفتم امیدوارم واسه هردومون راحت و بدون مشکل بگذره ❤

باور میکنی بازم دودلم ک بگیرم یا ن

خیلی سختمه همش بیدارم شب تاصب ازطرفی خودم غصمه....نمیدونم چرا نمیتونم تصمیم بگیزم...توعید تو سفر خاله و دایی و مامانیش کنارشن شاید کمتر بهونه مو بگیره اما شب رو میدم بهش

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡
2706