2726
مامان من یه نفر بهش گفته چرا تنبلی بچه هات ازدواج نمیکنن .بهش گفته بود اره همه مثل تو زرنگ نیستن که ...

اینم عالیه برای اون یکی عمه ام که هی گیر میده به مامانمم که زودتر برای  داداشممم  زن بگیرید

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

بخدا همین عمه ام بچه های خواهراشو بیچاره کرده همه سن کم شوهر کردن یکیشون طلاق گرفت از بس که این دخالت و فضولی میکرد به خیال خودش داشته به دختر عمه ام راه و چاه نشون میداده 

فکر میکنید پسره موقع طلاق چی گفته بوده به دختر عمه ام

گفته بوده تو همش چشمت به دهن خاله هاته هرچی اونا بگن زندگی کردن بلند نیستی هنوز دیگران برات تصمیم میگیرن 

یکی دیگه ام که هنوز کنکور نداده شوهرش داد 

الان معطل منه 

فضول خانووووم 

هرچی دختر بچه اس داره وادار به ازدواج میکنه تو فامیل 

از پس من برنمیاد زورش گرفته 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها نمیخام بگم اینو 

ولی شوهرش اخونده 

به نظرم اخوندا برای کم نشدن بیش از حد محبوبیتشون باید خیلی تو انتخاب همسر ایندشون دقت کنن

اخ حااال میده این جمله اخری رو به شوهرش بگم       

نمیگما شوخیه اینا 

فانتزی ذهنی برای بیشتر خندیدن 

2728

ی بارم پسر عموم زن و بچه داره حزب الهی هستن .گفت چرا شوهر نمکنی ترشیدی.

گفتم منتظر تو هستم منو بگیری زود باش دیگه.جلو زنش

او نمم از ترس اینکه جلو زنش ای حرفا نزنم دیگه چیزی نمیگه فک کنم همون شب جنگ بوده خونشون 😂😂

فوضول بی ادب 

من اون روز پسر خالم گفت بسه دیگه شوهر کن برو گفتم همین شماها ک هنوز زن نگرفته میخوایدطلاق بدیذ بسه ...

وااااى پسراى فاميل ما جرات دارن از اين افاذات كنن 

من عمه هامو حريف شم انگار شوهر كردم سه قلو هم زاييدم اونم طبيعى 

والااا

بازخوبه دوستات باشعورن من که یکی ازدوستان 5سالش پیش منو دید خودش شکمش بالااومده بود وحامله بود گفتش ...

ب دوستات بگو والا خبرایی ک از خوشبختیه شماها ب گوشمون میرسه شوکه م میکنه میترسم طرف شوهر برم . بعدم بگو خبره دیگه میپیچه بعدشم بگو ان شاالله مشکلات شما هم حل میشه . 

الکی بگو . تو نمیدونی چی میگی ولی اون دقیقا مشکلاتش میاد جلو چشمش   

بگو والا برق خوشبختی تو چشماتون هلاکم کرده نگرانم شوهر کنم مثل شوهر شما دربیاد نتونم این همه خوشبختی رو تحمل کنم 

این ملت همه همینطورن منم ۲۴سالمه متاهلم هرکی میبینه میگه وااایهنوز بچه نداری؟ چرا نمیاری؟ دکتر بهت نگفته نمیتونی؟ یا شوهرم بیکاره میپرسن پول ازکجامیارید چی میخورید. یا چرا لاغری؟ شما توی هر موقعیتی باشی برا اذیت کردنت راه دادن. بعدشم شما سنت بالا نیست ک از این حرفا بترسی بنظرم برای خودت هدف تعیین کن ک اگه باز پرسید بگی دنبال هدفمم بعدن ازدواج

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
ب دوستات بگو والا خبرایی ک از خوشبختیه شماها ب گوشمون میرسه شوکه م میکنه میترسم طرف شوهر برم . بعدم ...

ای بلبل زبون😁😁 

من بااینجور آدماقطع رابطه میکنم کلا راحت شم، چه میخواد دوست باشه چه فامیل 

حرف عمه شما مناسب نیست،صرف نظر از هر نیتی که داره..به نظر من اصلا باهاش کل کل نکنید،اعصابتون بی خودی ...

به خدا به بعضیا جواب نمیده. یه دوستی دلشتم هربار زنگ میزد میگفت چند حقوق میگیری. نه که به همین قانع بشه ها. با جزییات فیش حقوقی میپرسید. حتی بازخواست میکرد پس پولاتو چیکار کردی تو که هیچیم نخریدی.

یه بار همینجوری جوابش دادم. از خودش وا رفت. دوباره سری بعد همین سوالا رو پرسید.

دیگه منم سعی کردم باهاش کات کنم.

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.