2726
بگو وقتی تو با این اخلاقات تونستی دستِ شوهر بگیری پس منو رو دستاشون میبرن تو نگران نباش 

اره بخداااا  

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم درکت میکنم ، منم از الان غصه عید رو دارم و عمه ای که سنشم بالاست نمیتونم بهش بی احترامی کنم ، هر دفعه منو میبینه میگه دیگه سنت رفت بالا دیگه بچه دار نمیشی چرا بچه نمیاری و ....... ای خدا 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
والا جهیزه عمه منو بابام داده  من بگم اینو میخنده میگه بروووووووووو باابااااا  تو ادمشو ...

چقد بی ادب و بی فرهنگه اه اه...

خوشبختی، به معنای نداشتن مشکل نیست؛ داشتن توانایی مقابله با مشکله
بگو سخت و مهم تو بودی ک شوهر کردی . نگران من نباش اراده کنم زیاده 

این خوبه استارتر...‌همینو بهش بگو

آفرین حاضرجواب😃

خوشبختی، به معنای نداشتن مشکل نیست؛ داشتن توانایی مقابله با مشکله

مامان من یه نفر بهش گفته چرا تنبلی بچه هات ازدواج نمیکنن .بهش گفته بود اره همه مثل تو زرنگ نیستن که سریع بچسبن به پسر مردم.دیگه حرف نمیزنه

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
بگو فعلا داغدار دل بیچاره ی شوهرتم . سیاه پوش دل شوهرتم . از سیاه دراومدم شوهر میکنم 

وای این جواب خیلی دلش داغ میکنه  حتما اینم بنویس 

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
۲۸ سالمه  ولی واقعا ربطی نداره اصن من ۴۰ ساله هم بشم هیشکی حق نداره بپرسه چرا  مخصوصاااا ...

بازخوبه دوستات باشعورن من که یکی ازدوستان 5سالش پیش منو دید خودش شکمش بالااومده بود وحامله بود گفتش تو هنوز شوهر نکردی؟؟؟ 🤯🤯🤯(دقیقا باهمین حالت تعجب پرسید)  خدامیدونه الان منو ببینه چی میگه😁

اون دوست دیگمم یه سال پیش حامله بود بهم پیام داد من دارم بچه دارمیشم توهنوزشوهرنکردی؟؟ 😁

حالا23سالمه ها🙄

بازخوبه دوستات باشعورن من که یکی ازدوستان 5سالش پیش منو دید خودش شکمش بالااومده بود وحامله بود گفتش ...

وای اینجور دوستا رو سریع کات کن 

فامیلو هرکار کنی از در بندازی بیرون از پنجره میادتو انقدر که وقیحن 

یه نمونه اش رو محضرتون رونمایی کردم چه موجودیه 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
2706